20.09.2021

יום שני

צילום: דוברות עיריית נשר

הדירה נשרפה רגע לפני ערב החג, עיריית נשר התגייסה למען המשפחה

זה קרה בליל חמישי סמוך לשעה 2:00 בלילה, דיווח לכבאות והצלה בעיר נשר על דליקה בדירה בבניין מאוכלס. כוחות רבים הוקפצו למקום והבניין פונה מדיירים. למרבה המזל לא היה נזק בנפש, אך הדירה נשרפה כליל. עיריית נשר בהובלת ראש העיר גויסה למען המשפחה.

מדוברות כבאות והצלה נמסר שמקור השריפה בדירה אינו ידוע, אך ידוע כי היא החלה כנראה בחדרו של בן המשפחה אשר, למרבה המזל, לא נכח בדירה בעת השריפה.

צילום: דוברות עיריית נשראב המשפחה, איציק, אמר ״בשעת לילה מאוחרת אמרתי לאשתי יש פה ריח של שרוף, היא אמרה לי אין שום דבר שרוף תחזור לישון. תוך דקות מצאנו את עצמנו בתופת של אש מנסים לברוח מהאש. לבסוף הצלחנו לפלס את דרכנו לחצר ולקפוץ מעל הגדר. אני רוצה להודות לעיריית נשר מכל הלב, מהרגע הראשון היו אתנו שלחו אותנו למלון ועד עכשיו דואגים לנו לכל מה שאפשר.״

כבר באותו הלילה הוקפץ מנהל מחלקת השירותים החברתיים בעירייה לתת מענה והמשפחה שוכנה במלון בעיר הסמוכה ללא דיחוי. ראש עיריית נשר רועי לוי התקשר לזוג בשעות הבוקר המוקדמות לדרוש בשלומם ואמר ״ אני מעוניין להביע את צערי על המאורע ולומר לכם- אנו כאן עבורכם לסייע בכל דבר שתדרשו לו״ היום (ראשון) נפגש ראש העיר עם הזוג להעניק להם שי לחג, אשר יסייע להם בכניסה לדירה זמנית ומסר איחולים לשנה טובה.

בשנה שעברה החל פרויקט התקנת גלאי עשן בעיר נשר בדירותיהם של קשישים ואנשים עם מוגבלות. במסגרת הפרויקט, המתקיים בשיתוף כבאות והצלה, הותקנו מאות גלאי עשן אשר הוכחו ככלי אפקטיבי ביותר בגילוי מוקדם של שריפה, מניעת פגיעה בנפש וצמצום פגיעה ברכוש. גם השנה הפרויקט ימשיך בעיר.

צילום: דוברות עיריית נשר
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות