02.07.2022

שבת

הדילמה הרומנטית של עדי

אלעד (27) ועדי (25) התחתנו לפני שנה וגרים כיום בדירה שכורה בהוד השרון, מיקום מושלם עבור אלעד שעובד באזור ההייטק של הרצליה ועבור עדי שלומדת ועובדת בתל אביב.

שני הצעירים, במקורם חיפאים, הכירו כששירתי ביחד בצבא בקריה בתל אביב, התאהבו ומאז הם ביחד. מתוך חשש, שמחזר עיקש במיוחד, יצליח לכבוש את ליבה של עדי היפהפייה, אלעד מיהר להציע לה נישואין ותוך חצי שנה הם נישאו ועברו לגור באזור השרון, במיקום קרוב לעבודה של שניהם.

לאחר הנישואין, אלעד השקיע את מירב המאמצים כדי להצליח בעבודתו החדשה, שכללה שעות נוספות ארוכות ונסיעות לחו"ל, לעיתים קרובות. עדי שגם הייתה מאד עסוקה, בקושי ראתה את אלעד, דבר שלא תרם ליציבות לקשר ביניהם.

עדי חילקה את זמנה בין עבודתה כמזכירה במכון ספא מוביל בתל אביב ולימודיה באונ' תל אביב לקראת תואר בכלכלה. העבודה במכון הייתה נוחה, כי עדי יכלה להתאים את המשמרות שלה לפי המערכת בקורסים שלמדה. הלימודים לתואר בכלכלה היו תובעניים ומדי פעם היא שקלה לפנות למורה פרטי כדי להיעזר בו. אך העזרה הגיעה מכיוון בלתי צפוי.

באחד הימים הגיעה למכון הספא, קבוצת מנהלים צעירים מאחד הבנקים המובילים בארץ וביניהם, היה גדי, מפקדה הישיר של עדי כשהייתה חיילת בקריה בתל אביב. מיד בתום הטיפולים, גדי הזמין את עדי לקפה בבית קפה לא רחוק מהמכון. השיחה ביניהם זרמה וכשהתברר לעדי, שגדי עוסק בתחום לימודיה, הוא מיד הציע את עזרתו והיא הסכימה, שיוכלו להיפגש פעמיים בשבוע לאחר סיום עבודתה באותו בית קפה. 

אביו של אלעד, יורם הוא זה שפנה אליי כדי לבדוק את טיב היחסים בין עדי לגדי, לאחר שבעל בית הקפה, יותם, הבחין שעדי, כלתו של יורם, מגיעה לעיתים קרובות לבית הקפה, בליווי של גבר צעיר ונאה. אמנם ההתנהגות של הזוג לא עוררה חשד של בגידה מצידה של עדי, אבל לא היה קשה לראות את העניין של גדי בצעירה. בכל פעם שהיה יכול, הוא היה נוגע בה, או מתקרב אליה כדי להראות לה דבר מה על המסך.

בעקבות המידע שהגיע אליו, אבא של אלעד, יורם, מכר וותיק שלי, פנה למשרדי, "אמנון רודס משרד חקירות", כדי שאבדוק את טיב היחסים בינה לבין גדי.

התחלתי לעקוב אחרי בני הזוג ולא היה ניתן להבחין בשום קשר רומנטי ביניהם, כשהם היו נפרדים לאחר כשעתיים שלוש בבית הקפה, זה היה בחיבוק ונשיקה תמימים, כשעדי נוסעת מיד הביתה וגדי נוסע לביתו.

התפתחות מעניינת בפרשה, ששינתה את יכוון החקירה שלי, הייתה כשעדי התחילה לקבל למייל שלה, תמונות מחשידות של אלעד, כשהוא מצולם באופן אינטימי עם צעירה, שכנראה עבדה איתו במשרדים בהרצליה. הדבר נודע לי דרך יורם, שסיפר על ריב גדול שהתנהל בין בני הזוג, כאשר אלעד טען שלא היו דברים מעולם ושבקושי הוא מכיר את הצעירה ושהיא עובדת חדשה במשרד, שהגיעה בחודש האחרון באמצעות המלצה חמה לאחד הבוסים.

היה לי ברור שידו של גורם שלישי הייתה מעורבת בתמונה שהגיעו לידי עדי, שהובילו אותה לאבד את האמון שלה באלעד ויצרו קרע עמוק בקשר ביניהם. רק אדם אחד יכול היה להיות מעוניין בקרע כזה והייתי בטוח שאוכל למצוא את הקשר שלו לתמונות שנשלחו לעדי.

מעקב של יומיים אחרי גדי, המחישו את מה שחשדתי מההתחלה. ואכן, באחד הערבים, לאחר שנפרד מעדי, גדי נסע כמה רחובות מבית הקפה ושם חיכתה לו בחורה צעירה, נאה למדי, שנראתה קצת עצבנית ולחוצה. גדי יצא מהרכב ולאחר שיחה קצרה, הוא העביר לה מעטפה חומה, שהיא מיהרה להכניס לתיקה. הם החליפו עוד כמה מילים ונפרדו. את הפגישה ביניהם, תיעדתי במצלמה שלי. התמונות שצילמתי היו אמורות לספק לי את המידע שהייתי בטוח שיוביל אותי לפתרון התעלומה. למחרת בבוקר יצרתי קשר עם יורם.

קבענו להיפגש בבית קפה של יותם, כולל אלעד. הצגתי בפניהם את התמונות של גדי והצעירה. אלעד היה המום לגמרי. זאת הייתה צעירה שהוא נראה מצולם איתה. וכמובן שהוא זכר את גדי, שאלעד זכר כמי שנחשב לדון ג'ואן של הבסיס.

התעלומה והפתרון:

החלטנו לטמון את המלכודת לגדי, לאחר שהוא נפרד מעדי באחד המפגשים הקובעים שלהם. יותם פנה לגדי וביקש שייגש איתו לקופה, כי כרטיס האשראי שלו, הועבר בטעות פעמיים ומנהל המקום, רצה לזכות אותו. בינתיים עדי נסעה לביתה וגדי נשאר לפתור את הבעיה עם כרטיס האשראי. במשרד של יותם, חיכו אלעד ויורם. כשגדי ראה אותם, הבין שעלו עליו ועל התרגילים שלו להשיג את עדי. הוא הודה, שמיד כשראה אותה במכון הספא, החליט שהוא רוצה להשיג אותה ויהי מה. הוא התנדב לעזור לה בלימודים ובמקביל, שכר את שירותיה של סטודנטית לכלכלה שהכיר שהייתה זקוקה להכנסה נוספת והסכימה להצעה של גדי, להתחיל לעבוד במשרד של אלעד, כשהיא מנסה לייצר מצבים של קרבה אינטימית, אפילו שאלה היו מצבים מזויפים. הוא הכיר את עדי וידע שהיא לא תסכים למעשה בגידה מצד בן זוג והוא חיכה בסבלנות שהיא תפנה אליו ברגע שהקשר שלה עם אלעד, יתפרק.

בתום השיחה, הוא התנצל על מעשיו והבטיח שינתק כל מגע עם עדי בעתיד. על פי בקשתנו, הוא התקשר בנוכחותנו לעדי וסיפר לה בטלפון על מעשיו, דבר שמאד הפתיע והכעיס אותה. לאחר השיחה אלעד עזב מיד את המקום ונסע להשלים עם אשתו ולשקם את היחסים ביניהם.

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות