02.07.2022

שבת

הגעתון משנה פנים: ״יש תחושה של שינוי באוויר"

״יש תחושה של שינוי באוויר. הפרויקט ייצור עם השלמתו אחידות במרחב כולו", אמר השבוע אילן אופנהיימר הבעלים של מסעדת פינגווין

בהמשך לתוכנית שיצאה לדרך לשינוי פניו של רחוב הגעתון – רחובה הראשי של העיר נהריה, החל תהליך סדור להסרת בימות הדק הישנות שהוקמו לאורך הרחוב וצמצמו בשנים האחרונות משמעותית את המרחב הציבורי ופגעו גם בעסקים. 

החלפת הריצוף המיושן והחלפת התשתיות ובהם עמודי התאורה והצבת ריהוט גן מותאם ועכשווי מביאות לשינוי שמורגש היטב בחזיתות של בתי העסק, שבהם היו מותקנים דקים מסוגים שונים ובמקומם, תהיה עכשיו חזית אחידה שתאפשר גישה נוחה יותר של הציבור לעסקים וכן, תנועה חופשית במרחב הציבורי. 

צילום: עיריית נהריה

בעלי העסקים שצופים מקרוב בשינוי מברכים. אילן אופנהיימר, הבעלים של מסעדת פינגווין אחד מסמליה של העיר: "יש תחושה של שינוי באוויר. הפרויקט ייצור עם השלמתו אחידות במרחב כולו והסרת עמודים ושילוט מיותר. היה בהתחלה חשש אצל רבים מבעלי העסקים אבל שפגשנו את ראש העיר והצוות המקצועי וראינו את התוכנית כולנו הבנו את הכיוון. לנהריה יש פוטנציאל תיירותי חשוב שיתעצם אחרי הקורונה. שדרוג הגעתון הוא צעד חשוב ליצור כאן 'שאנז אליזה' ישראלי בצפונה של ישראל". 

בימים אלה נמצאת כאמור העבודה בעיצומה בצד הדרומי של הגעתון בין רחוב ויצמן להרצל ועם סיומה, תחל עבודה שתכלול גם החלפת תשתיות תת קרקעיות בצד הצפוני של רחוב הגעתון.

צילום: עיריית נהריה

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות