06.08.2021

יום שישי

אוהד שגב (צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה)

בעיריית חיפה החליטו לבטל את אירועי חג החגים מתוך רצון למנוע התקהלויות

מנכ"ל עיריית חיפה, אוהד שגב, יערוך מחר ישיבת הערכת מצב בהשתתפות מפקדי משטרת חיפה במטרה למנוע התקהלויות במוקדים שונים בעיר, כפי שאירע בסוף השבוע האחרון. בכל הארץ נרשמת עלייה מדאיגה בתחלואה בקורונה. חיפה אומנם עדיין צהובה עפ"י מודל הרמזור, אולם אם שיעור התחלואה בעיר יעלה, תדרוש הממשלה סגירה של עסקים ומוסדות חינוך. בעיריית חיפה החליטו לפיכך לצמצם משמעותית את קישוט העיר בדצמבר ולבטל את אירועי חג החגים מתוך רצון למנוע התקהלויות של עשרות אלפי מבקרים מכל הארץ במושבה הגרמנית ובעיר התחתית.עם זאת, בסוף השבוע עדיין נרשמו מספר מקרים של התקהלויות שעלולות לסכן את בריאות התושבים והן מפרות את הנחיות הממשלה.

מנכ"ל העירייה ביקש לכנס את אנשי הבטחון בעירייה ואת קציניה הבכירים של משטרת חיפה על מנת להיערך בהיקף גדול יותר לקראת הימים הקרובים, בדגש על סוף השבוע . המנכ"ל יבקש הגברת הנוכחות והאכיפה באזורים המיועדים להתקהלויות.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות