04.07.2022

יום שני

הגביע הוא של פרנסיס מכרמל

הוא למד רפואה בגרמניה סיום התמחות בפנימית בביה"ח כרמל והיה בצוות הראשון של הרופאים שהקימו את מחלקת קורונה. הוא נחשב לרופא מצטיין ובעל חיוך הכי גדול בכרמל. תגידו מזל טוב לד"ר פרנסיס גנדור רופא בכיר במחלקה הפנימית א' 1 שנבחר כזוכה בגביע החודש המכובד של ביה"ח כרמל

אחרי שנת קורונה עמוסה בחולים ואירועים מורכבים מתחילים בביה"ח כרמל לחזור לשגרה.

מנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג מלווה בקרן מרום מנהלת השירות ונציגי ההנהלה הגיעו למחלקה הפנימית א' בביה"ח כדי להעניק את גביע החודש לד"ר פרנסיס גנדור. ולהחזיר את מסורת הענקת גביע החודש לעובד נבחר מתוך צוות בית החולים שבלט בעשייה שלו והצטיין.

קרן מרום מנהלת השירות של כרמל יחד עם מנהל ביה"ח ד"ר גולדברג ומנהל המחלקה הפנימית ד"ר סמיר קאסם העניקה את תעודת ההוקרה לד"ר פרנסיס בליווי שי מהנהלת ביה"ח ואמרה כי הגביע מוענק לד"ר גנדור על המסירות והמקצועיות, על האכפתיות והרגישות. על הסבלנות הרבה ועל הנתינה הגדולה והמיוחדת שלו.

ד"ר פרנסיס בן 34 וגר ביישוב ראמה שבגליל. הוא התחיל את הסטאז' בכרמל וב 2016 סיים את ההתמחות המקצועית שלו ברפואה פנימית בביה"ח.

ד"ר פרנסיס וצוות המחלקה | צילום: אלי דדון

ד"ר גנדור היה עם הצוות הראשון שפתח את מחלקת קורונה עם תחילת המגיפה במרץ 2020 ועד היום הוא כבר פתח ועבר בכל 4 מחלקות הקורונה שפעלו בכרמל, כשהוא מטפל בחולי הקורונה המורכבים במסירות ובמקצועיות רבה.

" תקופת הקורונה היתה תקופה מאוד מאתגרת עבורי", אמר ד"ר גנדור.

" למדתי להתמודד עם קשיים ומורכבות של חולים שלא נתקלנו ולא הכרנו כמותם עד היום.

לשמחתי קיבלתי המון תמיכה ממנהל המחלקה שלי ד"ר קאסם ומכל הצוותים שעבדו יחד איתי ויחד אני מקווה בעזרת החיסונים שהצלחנו נכון לעכשיו לנצח את הקורונה ".

ד"ר פרנסיס עובד כיום כרופא בכיר צעיר במחלקה, ובתוכניות שלו הוא רוצה להיות רופא מקצועי בתחום הגסטרואנטרולוגיה בכרמל. " אני רוצה לתת שירות מעולה לציבור רחב של מטופלים ולעמוד בסטנדרטים האיכותיים של כרמל במתן השירות," אומר ד"ר פרנסיס.

מנהל המחלקה הפנימית ד"ר סמיר קאסם ברך בטכס את ד"ר גנדור ואמר, 

ד"ר פרנסיס גנדור | צילום: אלי דדון

" פרנסיס החל את דרכו אצלנו בבית חולים לפני כ 5 שנים כסטאג'ר לרפואה ומאז גורלו נקשר לכרמל. הוא הצטיין בסטאז', הצטיין בהתמחות הן בעבודה השוטפת והן בהוראת הסטודנטים, וכעת הוא מצטיין כרופא מומחה בפנימית במחלקה. ד"ר פרנסיס הוא רופא ברמה מקצועית גבוהה, תודעת שירות מפותחת ויוצאת דופן, וגישה מכילה הן לחולים והן למשפחות. ד"ר פרנסיס אדם שסומכים עליו וחשוב מכל, הוא מגדיל ראש ונענה לאתגרים בצורה מעוררת השראה והתפעלות.

העבודה במחלקה הפנימית קשה ומאתגרת במיוחד, ומגפת הקורונה רק הדגישה את החשיבות של צוותים מיונים וחזקים ומסורים לעבודה. אנחנו בפנימית א' התברכנו בצוות  מהשורה הראשונה המפגין מוסר עבודה גבוה במיוחד, דבקות במטרה והתגייסות מרשימה לכל משימה שהוטלה עליו. אני גאה בצוות של המחלקה וגאה שמתוך הצוות הזה צמח ד"ר פרנסיס שמגלם את רוח המחלקה ". אמר ד"ר קאסם

" החיוך של פרנסיס מקרב אותו לכל מי שבא באינטראקציה אתו ופותח לו צוהר לעולמות שלמים של יחסי אנוש, רפואה הוליסטית ושירות ברמות הגבוהות ביותר.

ההתגייסות שלו בתקופת הקורונה היא רק פרק אחד מתוך פרקי ההצלחה בחייו המקצועיים של פרנסיס ואין לי ספק יצטיין בכל תחנה בה הוא עובר" סיכם מנהל המחלקה ד"ר קאסם.

ד"ר גנדור התרגש באירוע קבלת הגביע והודה למנהל המחלקה ולהנהלת בית החולים ואמר

" בית החולים כרמל בשבילי הוא כמו הבית שלי כולנו כאן משפחה אחת גדולה שדואגת ומחבקת את המטופלים שלה".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

תחנת משטרה נחנכה באיבטין

משטרת ישראל / מחוז חוף ערכה הערב (א') טקס חנוכת נקודת משטרה ביישוב הבדואי אבטין בעמק זבולון. הטקס נערך במעמד השר לביטחון הפנים חה"כ עמר

חדשות חיפה

מתחמי מחזור חדשים בנהריה

נהריה ממשיכה את מהפכת המחזור. מתחם מחזור חדש הוצב ברחוב שפרינצק הכולל את כל סוגי פחי המחזור ובעקבותיו יוצבו יותר מ-30 מתחמים דומים בכל רחבי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות