06.08.2021

יום שישי

צילום: אולגה סולן

הבעל רכש כרטיסים לגמר היורו באלפי יורו, האישה להופעה של אנדראה בוצ’ילי במדיסון סקוואר גרדן בניו יורק

במסגרת בקשתו לפירוק שיתוף טען הבעל: "כל השנים נהגתי לנסוע עם חבר לגמר יורו ואילו אשתי החליטה לטוס לארה"ב כנקמה"

בני הזוג נשואים כבר 25 שנים,  להם שלושה ילדים. הבעל עו"ד ידוע בתחומו, נוהג לטענתו לצאת למשחקי המונדיאל והיורו מידי כמה שנים. האישה לעומת זה הרגישה חופשי לעשות ככל העולה על רוחה ומעולם לא הוגבלה.

כבר לפני שנה וחצי, רכש הבעל את הכרטיסים למשחקי היורו והודיע על כך לאשתו, אבל הקורונה דחתה את הנסיעה.
לפני כחודש הבעל הבהיר לה כי הוא יוצא עם שותפו לעסקים לשני משחקי חצי הגמר ולגמר, ולדבריו היא קיבלה את זה קשה. בתגובה, כך סבור הבעל, היא הזמינה כרטיסים להופעה של הטנור האגדי אנדראה בוצ'לי  במדיסון סקואר גרדן בניו יורק ב-15 בדצמבר השנה. "הייתי מקבל את זה בשוויון נפש, אבל לא אהבתי שבכרטיס האשראי שלנו, היא גיהצה כרטיס להופעה גם עבור חברתה הטובה ביותר".

הבעל טוען באמצעות עורכי הדין שרין וגדלי סולן כי בשנה האחרונה היחסים בינו לבין אשתו עלו על שירטון בהרבה מאוד מובנים. "ההחלטה של אשתי להזמין את חברתה להופעה של הטנור בניו-יורק היא סוג של התרסה. אותה חברה היא שמילאה לה את הראש נגדי.
ניסיתי להפריד ביניהם כבר כמה פעמים כי הייתה לי תחושה שהיא תפגע בזוגיות שלנו, אך ללא הצלחה".

האישה לעומת זה טוענת כי היא לא התערבה מעולם לבעלה בסוג הבילויים שלו ועם מי הוא טס לאירופה ולכן זכותה לבחור עם מי לטוס. לדבריו האמירה  של אשתו: "זכותי לממן את מי שאני רוצה כדי שיהיה לי נעים", היא שהביאה אותו להחלטה לדרוש פירוק שיתוף ולהתגרש.

הזוג נשלח לגישור, אבל נראה כי המחלוקות הרבות וכמובן לא רק סביב ההופעה של הטנור וגמר היורו, יובילו את השניים לגירושין.

לדברי עו"ד סולן, לפי תגובת האישה אלה הולכים להיות גירושין מכוערים וחבל כי במקרים כאלה בסוף שני הצדדים מפסידים. בינתיים הורה הבעל להכין לצד השני הסכם לפירוק השיתוף כדי שיסכימו ביניהם ובין היתר 10,000 ₪ מזונות לשלושה ילדים וקצבה חודשית לאישה של 8,000  ש"ח לחודש לאישה כדי שתשמור על רמת החיים שאליה הורגלה. "אם היא תדחה את זה היא תקבל פחות", הבטיח הבעל.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות