16.06.2021

יום רביעי

עינת קליש רותם (צילום: עדי ברקן ורפאל מזרחי)

הבוקר נשלח מכתב מראש העיר חיפה לכבוד מנכ"ל חברת ייכרמלטוני

שלום רב,

הנדון: העלאת דמי הנסיעה במנהרות הכרמל  

ברצוני לפנות אליך באופן אישי באמצעות מכתב זה, בעקבות החלטתך להעלות את תעריפי הנסיעה ביימנהרות הכרמל ייהחל מחודש זה, ולבקש ממך לשקול את ההחלטה בשנית . 

כידוע לך, תקופת משבר הקורונה, המלווה את חיינו בשנה האחרונה, יצרה עבור רבים מציאות קשה ושונה מזו שהכירו ועודנה גובה מהם מחירים כבדים וקשים מנשוא. במהלך שנה זו רבים איבדו את פרנסתם ואחרים עודם נלחמים עליה ועל קיומם הכלכלי . 

על כן, ברצוני לציין, כי תמוה בעיניי מדוע בחרת להעלות את תעריפי הנסיעה במנהרות דווקא בתקופה זו. 

אני סבורה, כי בעת הזו, נדרש מכולנו, יותר מתמיד, להיות קשובים לרחשי הציבור ולצרכיו ולעשות כל שביכולתנו, על מנת לעמוד לצדו ולסייע לו לעבור את תקופת המשבר. 

כמו כן, אני סבורה, כי דווקא בעת הזו, בה רבים נאלצים לצמצם בהוצאותיהם האישיות, בכוחכם ומחובתכם המוסרית להותיר את השימוש במשאב הכה בסיסי, של נסיעה בכביש, זמין ונגיש ככל הניתן . 

אשר על כן, ברצוני לבקש ממך באופן אישי להקפיא את החלטתך ולהותיר את התעריפים המקוריים על כנם, עד לסיום המשבר . 

אודה לאישורך ולהסכמתך. 

בברכה, עינת קליש רותם ראש עיריית חיפה

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מועצת עיריית חיפה אישרה תוספת תקציב של 47.5 מיליון ₪ לשיפור תשתיות ולתגבור מערך הניקיון, הגינון, הביטחון והבטיחות בשכונות העיר

רה"ע עינת קליש רותם: "לאחר חודשים של לימוד אישרנו אמש תקציב שיאפשר להוציא אל הפועל תכניות עבודה המתמקדות בשיפור כלל היבטי הניקיון במרחב הציבורי, והעלאת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות