06.08.2021

יום שישי

צילום: דוברות כללית

הארמון המתרחב של כללית

כללית שכרה שטחים נוספים במגדל ארמון לקראת הרחבת השירות

כללית מרחיבה את נוכחותה במגדל ארמון, בו היא מפעילה מתחם גדול הכולל מרכז לבריאות הילד, רפואה יועצת מגוונת, מרפאת בריאות נפש ושירות כללית סמייל. בימים אלה נחתם הסכם עם קרן ריאליטי על שכירת שטח נוסף, של כ-700 מ"ר שאליו תועתק, לאחר השלמת עבודות ההתאמה המרפאה הראשונית הוותיקה שפועלת כיום ברחוב אבן סינא. המרפאה במשכנה החדש תכלול מספר רב של יחידות רפואת משפחה, אחיות ובית מרקחת של כללית שיפעל בנוסף על השירות הניתן בסניף הסופרפארם הממוקם בחזית המבנה, עימו יש לכללית הסכם קונסיגנציה.

בקומה 5, בצמוד למרכז בריאות הילד, נפתחה שלוחה להתפתחות הילד ובנוסף תועתק המרפאה לבריאות הנפש ילדים שממוקמת כרגע בקומה 10 לקומה 4, לשטח גדול ומרווח יותר, המשתרע על פני כ-300 מ"ר שנשכר גם הוא על ידי כללית.

רונן נודלמן, מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי: הרחבת השטחים בארמון והשיפור בתשתיות הינו עדות נוספת לגישה הדינמית שלנו ומהווה שלב נוסף בשיפורים שאנו דואגים לעשות כל העת בשירות ובהתאמתם למציאות המשתנה בעיר. הפעלת המרפאה הראשונית מאפשרת לתת מענה תחת קורת גג אחת למכלול של שירות למבוגרים, ילדים ורפואה יועצת והכל ברצף טיפולי. במקביל, העתקת המרפאה מהמבנה באבן סינא מאפשרת שרשרת של שיפורי שירות שיכללו העתקת מרפאת בריאות הנפש הוותיקה ממרפאת קריית אליעזר למבנה באבן סינא לאחר שיעבור שיפוץ והתאמה.

המרפאה החדשה לברה"נ תצטרף לשירות טיפול היום הפסיכיאטרי שהפעלנו השנה במבנה במתכונת פורצת דרך ותפעל בסטנדרטים עכשוויים ובתנאים מכבדים ותוך הרחבת השירות.

במקביל, עם התפנות השטח של מרפאת בריאות הנפש במרפאת קרית אליעזר, יתבצע שיפוץ מקיף שיאפשר חידוש מוחלט של המרפאה תוך שדרוג משמעותי של תנאי השירות והנראות במקום, לרווחת המטופלים תושבי השכונה והאזור.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות