21.04.2021

יום רביעי

אילוסטרציה: PIXABAY

האישה: מוזר שבעלי מתעקש שנעשה את ליל הסדר אצל הוריו שאינם מתפקדים

בני הזוג נשואים כבר קרוב ל-25 שנים. הם הודו כי בעשור האחרון הם מקיימים אורח חיים מוזר. כמו למשל, הם מתגוררים בבית אחד בחדרים נפרדים.  ילדי בני הזוג מודעים לריחוק, אבל מעל פני השטח הכל נראה נורמלי. הם אפילו התעקשו לצאת פעמיים בשנה לחו"ל עד לאחרונה.

הזוגיות כאמור ידעה לא מעט עליות וירידות, אבל הורי בני הזוג מעולם לא ידעו על כך והזוג שמר על כך בקנאות כדי לפגוע ברגשותיהם. הקרע האחרון בא על רק ליל הסדר הקרב ובא. הבעל באמצעות עורכת הדין שרין סולן טוען כי אשתו מתנגדת השנה לעשות את הסדר בבית הוריו. 

"נהגנו לחלק את המפגשים בחגים בין ההורים שלי להורים שלה", טען. "השנה בגלל הקורונה אני רוצה שזה יהיה אצל הורי שאני בנם היחיד ואחותי מתגוררת בארה"ב והיא לא תגיע השנה. אני לא מכחיש שבפעם האחרונה, הסדר נערך גם אצל הורי ועדיין חשוב לי שגם השנה נעשה אותו אצל הורי". האישה טוענת כי בעלה מאיים לעשות את הסדר אצל הוריו גם אם היא לא תבוא ומסית את הילדים נגדה.

עו"ד סולן מדגישה כי מדובר במשבר קטן בין בני הזוג שהגיעו לסיכום בכל מה שקשור לאורח החיים שהם מנהלים. עם זאת היא טוענת כי על האישה להיעתר לבקשת בעלה. "לא הורסים נישואים, גם אם אלה לא משהו… בגלל אירוע אחד, פעם בשנה – ולכן על האישה להתפשר". 

האישה במכתב נגדי כתבה לפני שבוע כי איומי הבעל לעזוב את הבית אם אשתו לא תגיע לסדר בבית הוריו, הם איומי סרק. בינתיים האישה גם מבקשת להבהיר כי אם בעלה יעזוב את הבית היא לא תבקש ממנו לחזור. 

עו"ד סולן ציינה כי במקרה כזה לא יהיה מנוס מפתיחת הליך גירושין, מה שיוביל לפרידה בין השניים כי רכוש רב אין לזוג והילדים, שניים מעל גיל 18 ואחד בין 16, כך שהמשבר לא יהיה קשה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות