20.05.2022

יום שישי

בתמונה: דר' דני זרובבל ואחותו סיון זרובבל בעבודה משותפת ברמב"ם צילום: דוברות רמב"ם

האח רופא, האחות פיזיותרפיסטית, ויחד הם מטפלים בחולי קורונה ברמב"ם

הכל נשאר במשפחה: דר' דני זרובבל, רופא במחלקת פנימית ד' ברמב"ם, אמון בחודשים האחרונים על טיפול בחולי קורונה המאושפזים על רקע מחלות פנימיות. העבודה שמתבצעת מסביב לשעון, הפכה את רמב"ם לביתו השני של דר' זרובבל ואת צוות המחלקה והמטופלים למעין בני משפחה מורחבת.

הבוקר הגיע חיזוק נוסף לעבודה הלא פשוטה, הפעם מבת המשפחה הגרעינית – סיון זרובבל, אחותו של דר' זרובבל, היא פיזיותרפיסטית העובדת בפנימית ח' ברמב"ם. היום היא החליפה את העמיתה שלה בפנימית ד' וכך יצא לה לעבוד בצמוד לאחיה. "למען האמת אנחנו לא נפגשים הרבה בעבודה", היא מספרת, "כל אחד די עמוס ועסוק במחלקה שלו, אבל זו חוויה נעימה לעבוד יחד עם אחי ולמקד ניסיון משותף בטיפול בחולים".

דר' זרובבל (34) ואחותו סיון (30), שניהם תושבי קרית מוצקין. את הבחירה המשותפת שלהם בתחומי עניין וקריירה, הם מייחסים לרקע המשפחתי. "אנחנו שבעה אחים", מציינת זרובבל, "כולם אקדמאיים וכולם עוסקים בחינוך או טיפול. כולנו ממוקדים בצורה כזו או אחרת באנשים".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת בחוקותי

כניסת שבת: 19:00יציאת שבת: 20:16 פרשתנו פותחת בפסוק: ״אִם בְּחֻקֹּתַי תֵּלֵכוּ וְאֶת מִצְוֹתַי תִּשְׁמְרוּ וַעֲשִׂיתֶם אֹתָם״ (ויקרא כ"ו, ג'). מיד מעדכן אותנו הקדוש ברוך הוא

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות