18.05.2022

יום רביעי

ד"ר דוריאנה קריגר צילום: דוברות כללית

ד"ר דוריאנה קריגר, מומחית ברפואת ילדים, הצטרפה לצוותים האהובים במרפאת הכרמל הצרפתי ובמרפאת בנימין בראון – רוממה במחוז חיפה וגליל מערבי של כללית

ד"ר דוריאנה קריגר, מומחית ברפואת ילדים, הצטרפה לצוותים האהובים במרפאת הכרמל הצרפתי ובמרפאת בנימין בראון – רוממה במחוז חיפה וגליל מערבי של כללית. ד"ר קריגר בוגרת בית הספר לרפואה בצ'ילה, התמחתה ברפואת ילדים במרכז רפואי סורוקה בבאר שבע. בהמשך דרכה המקצועית ביצעה התמחות נוספת בתינוקות ובפגים בבית חולים מוביל בקנדה.

ד"ר קריגר, 53, נשואה, מתגוררת בחיפה ומשתפת שבחרה להיות רופאה מתוך רצון לעזור למי שסובל. "בחרתי ללמוד רפואה בגלל הרצון לנסות לעזור לאנשים ברגעים הקשים ביותר שלהם ומניסיוני, הרבה פעמים יותר חשוב מהתרופה, היא היד שנותנת אותה. יש לי ניסיון של 20 שנה ברפואת ילדים וברפואת חירום ואני תמיד נהנית לראות ילד שהגיע אלי לטיפול יוצא עם חיוך מהמרפאה. ילדים מאוד רגישים לסביבה שלהם ואני מאמינה שתמיד עדיף למנוע את המחלה מאשר אחר כך לטפל בה. כמובן שההתייחסות לילדים היא שונה. לילדים צריך לדבר בשפה ובמושגים שלהם".

במרפאת כללית כרמל צרפתי ניתן לקבל שירות רפואי במגוון רחב של תחומים: רפואת משפחה, רפואת ילדים, סיעוד, בית מרקחת ושירותי משרד.

במרפאת כללית בנימין בראון – רוממה ניתן לקבל שירות רפואי במגוון רחב של תחומים: רפואת משפחה, רפואת ילדים, סיעוד, תזונה ודיאטה, בית מרקחת ושירותי משרד.

"אני שמחה להצטרף לצוות המרפאה ומאמינה כי עלינו לתת את השירות הרפואי האיכותי והאנושי הטוב ביותר למטופלים הקטנטנים שלנו. מטופלי כללית בידיים טובות, ואצלנו מקבלים את השירות הרפואי והמקצועי הטוב  ביותר. אני פה בשביל הילדים שלכם" סיכמה ד"ר קריגר.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות