02.07.2022

שבת

ד"ר דגן לצוותים הרפואיים במרכז הרפואי לגליל: "אתם גיבורים"

ראש חטיבת בתי חולים ממשלתיים במשרד הבריאות, ד"ר דודו דגן, ערך היום (חמישי) ביקור עם צוותו במרכז הרפואי לגליל בנהריה. בתחילת הביקור התקיימה ישיבת עבודה במרכז לחינוך לבריאות ע"ש אנגל, יחד עם מנהל המרכז, פרופ' מסעד ברהום, חברי הנהלה ומנהלת היחידה למניעת זיהומים ומחלות זיהומיות, ד"ר יעל זיו, שהציגה בפני האורחים מצגת בנושא הפעילויות שמתבצעות לשם מניעת זיהומים במחלקות הקורונה. 

צילום: רוני אלברט

ד"ר דגן, שהחל את תפקידו לפני כחודשיים, אמר כי התרשם מאוד מהמרכז הרפואי ומעמידתו האיתנה בחזית הקורונה, בניהולו של פרופ' ברהום.לאחר מכן ערך ביקור במחלקת הקורונה כתר מונשמים, בה מאושפזים החולים המורכבים ביותר, שם שוחח עם הצוותים הרפואיים והסיעודיים וביקש לדעת על האתגרים העומדים בפניהם. "באנו להקשיב לכם ולהגיד תודה. בעיניי, אתם גיבורים ועושים עבודה מופלאה", אמר להם.פרופ' ברהום הודה לד"ר דגן על ביקורו ואמר, כי מצא בו אוזן קשבת ושותף לכל דבר ועניין לקראת האתגרים הרבים שעומדים בפני המרכז הרפואי בהמשך המאבק בנגיף.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות