20.09.2021

יום שני

אילוסטרציה

דן והחברה הטובה(סיפור חקירה)

היה זה בוקר רגיל וכמעט שגרתי, בו אני אמנון רודס חוקר פרטי, יושב במשרדי ומקבל את הטלפון הבא שמשנה לי את כל סדר היום. על הקו הייתה בחורה בשם חן(כמובן בעילום שם). שלום, האם אני מדברת עם אמנון רודס חוקר פרטי? כמובן שעניתי בחיוב, לא מבין מדוע אני שומע פאניקה והיסטריה כל כך גדולה.

חן מספרת לי בשיחה הטלפונית שהיא מעוניינת להיפגש איתי בדחיפות פנים מול פנים ושהיא לא יודעת איך תוכל להמשיך את חייה היא מוסיפה ואומרת בהיסטריה שאני היחיד שיוכל לעזור לה לקבל את התשובות שהיא צריכה. 

היו לי תוכניות אחרות להיום אבל הבנתי שמדובר במקרה חריג ושאני צריך לעזור לבחורה הצעירה, הרי לא מדובר במקרה רגיל. כעבור שעה בעודי במשרד, נשמעות 3 דפיקות על הדלת. הדלת נפתחת וישר הבנתי שזאת חן הבחורה שהתקשרה קודם.

חן התיישבה מולי בהיסטריה כשכל גופה רועד, הרגשתי שמשהו לא טוב קרה לה ומיד אני מנסה להבין מבעד למבט מה יכול היה לקרות. אני מגיש לה מים קרים ואומר לה "תירגעי, מבטיח שאנסה לעזור לך לצאת מהפלונטר". חן הינה בחורה יפה ומרשימה, נראית צעירה אפילו עוד יותר מאיך שנשמעה בטלפון, וניכר עליה שעובר משהו לא טוב. חן מתחילה לדבר ומספרת לי על כך שיש לה שתי חברות מאוד טובות ורווקות בשם הילה ודפנה, לדבריה: 

"הילה סיפרה לדפנה שראתה את בעלי באתר הכרויות. דפנה הרגישה לא בנוח עם הידיעה והרגישה שמשהו לא טוב קורה והחליטה לספר לי על כך ברמזים, אך הצלחתי להוציא ממנה שזה מה שהילה סיפרה לה. באותו רגע חשכו עייני ולא הבנתי, מה קורה איתי. אני מסתובבת עם התחושה הזאת בערך כבר חודש. כאשר אחת מחברותיי לא מספרת לי מידע חשוב ומצד שני  כל הסיטואציה הייתה מוזרה, אך הבנתי שהכל יכול לקרות"

אני שואל את חן " איך בעלך דן (שם בדוי) היה במהלך כל השנים? האם היו סימנים לכך? מה טיב היחסים ביניכם? מנסה לחקור ולקבל כל פיסת מידע שתעזור לי להבין מה בדיוק המצב שם בין השניים. חן מספרת לי ובוכה תוך כדי במבט מושפל שלאחר לידת בתם הראשונה, משהו התחיל להשתנות בקשר. מספרת על קשר מאוד פתוח, קשר טוב, התעניינות מצד שני הצדדים, דאגה, אהבה אינטימיות, אך בחצי שנה האחרונה החל להיות ריחוק, מספרת חן בכנות. "מעולם לא חשבתי שהוא יוכל לחשוב בכיוון. אנחנו היינו החברים הכי טובים. לא מובן לי, איך אפשר לחשוב על בגידה. אך אם זה באמת כך אני לא אוכל להישאר אתו ולו דקה אחת נוספת".

אמרתי לה בקול רגוע, אני אמנון רודס חוקר פרטי שלך ושל כל מי שירצה את עזרתי ואני מבטיח לה שהצד ייצא לאור והאמת תתגלה. חן סיפרה לי על מקום עבודתו של דן ועל מכון הכושר בו הוא הולך לאחר העבודה לעיתים תכופות. סיכמנו על 3 ימים מעקב רצופים, ושאתחיל ביום הראשון לעקוב אחרי הסדר יום שלו, משעות הבוקר ועד שיסיים את עבודתו. חן סיפרה שלעיתים דן נשאר שעות נוספות ואין לו שעה קבועה מכיוון שדן קודם לא מזמן בעבודתו, חשוב לו לתת מעצמו ולהישאר יותר מהצפוי. אמרתי לה "בסדר, נמתין ונראה לאן זה הולך". היה זה יום שלישי, שעה 7:00 בבוקר יום ראשון למעקב. ממתין לדן שירד מביתו ואוכל לעקוב אחריו. כעבור 10 דקות בערך דן יורד,  דן הינו בחור גבוה ושרמנטי, לבוש אלגנט ומוקפד, זיהיתי לפי אותו לפי איך שחן אשתו תיארה אותו ותמונה שלו היא נתנה לי. 

דן מניע את הרכב ונוסע במהירות וכמובן אני אחריו מתעד כל רגע. לעת עתה הכל נראה רגיל ושגרתי, על פניו הכול כמצופה, גם בחזרתו מהעבודה נראה שנסע ישר הביתה. תהיתי לעצמי אולי החברות מנסות לסכסך? אולי זה בכלל לא הכיוון אבל, עשיתי כפי שסיכמנו. התקשרתי בתום היום הראשון לחן לספר לה שהכול נראה רגיל ושגרתי. לעת עתה אני לא רואה סיבה לחשוד בו אבל בואי נמתין ליום השני. חן הייתה במתח רב וציפתה לקבל מידע חדש. יום השני הגיע ודן מניע את הרכב בבוקר ואני אחריו, הכול מתחיל רגיל. בסביבות 19:30 בערב כאשר אני עם הרכב ממתין לדן ליד מקום עבודתו, אני רואה רכב שממתין, נראה היה זה רכב קטן בצבע ורוד שחור קלאסי ושם יושבת אישה ולפתע אני קולט שדן יורד גם כן ונכנס במהירות לרכב, שלא יוכלו לקלוט. אני נוסע אחריהם ומבין שקורה משהו מאוד מוזר. הם חנו ממש מספר בניינים ליד הבית של חן ודן וזה היה חשוד.  

הגענו לרחוב המיועד ואני קולט אותם יוצאים מהרכב מחובקים ומתעד כל שניה. מבקש מחן להגיע למשרדי כי יש לי משהו לספר לה. חן מגיעה רועדת ואני מראה לה את הצילום, היא יושבת בשוק ובוכה, שזאת הילה חברתה הטובה, שנינו מסתכלים אחד על השנייה ומבינים שמשהו הלך להשתנות.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות