15.04.2021

יום חמישי

ד"ר מינצמן עם דר מאיר פרייס מנהל המכון ההמטולוגי | צילום: אלי דדון

דם חדש בכרמל

ד"ר איווטה מינצמן מונתה כמנהלת בנק הדם החדשה של מרכז רפואי כרמל. באירוע מרגש בהנהלת בית החולים הפתיעו מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג וחברי ההנהלה יחד עם מנהל המכון ההמטולוגי ד"ר מאיר פרייס את ד"ר מינצמן והעניקו לה את כתב המינוי

להפתעה הצטרפה גם ביתה של ד"ר מינצמן טליה יחד עם הנכדים החמודים יובל ואריאל שקפצו על סבתא והעניקו לה זר פרחים ענק יחד עם נשיקות חמות.

ד"ר מינצמן תכנס לתפקידה כמנהלת בנק הדם של מרכז רפואי כרמל מקבוצת כללית בכפיפות למנהל המכון ההמטולוגי של ביה"ח ד"ר מאיר פרייס.

" הכרתי את ד"ר מינצמן לפני מספר שנים ופגשתי אישה מאוד חרוצה, ישרה שעובדת קשה ". אמר באירוע ד"ר פרייס. " ראיתי את הרצינות שלה, ראיתי כי אצלה המטופלים והחולים נמצאים תמיד במקום הראשון, ואני משוכנע שהיא תעשה את תפקידה כמנהלת בנק הדם בצורה טובה ביותר ".

ד"ר איווטה מינצמן מנהלת בנק הדם החדשה | צילום: אלי דדון

ד"ר מינצמן למדה רפואה בגיאורגיה והתמחתה ברפואה פנימית. בשנת 1996 עלתה לישראל התמחתה בהמטולוגיה, עבדה במחקר בביה"ח בני ציון וכרופאה פנימאית בכירה בביה"ח בנהריה

בשנת 2012 היא הגיעה לביה"ח כרמל עבדה בחדר המיון כרופאה פנימאית בכירה, ובהמשך הצטרפה לצוות המכון ההמטולוגי של ביה"ח.

במסגרת תפקידה תהיה אחראית ד"ר מינצמן על הצד הקליני של בנק הדם.

ד"ר מינצמן עם הנהלת ביה"ח בקבלת המינוי | צילום: אלי דדון

באחריותה ובאחריות בנק הדם לבדוק ולעקוב אחר מוצרי דם, לבדוק ולהתאים מנות דם לנשים בהיריון, לשפר את המצב בניתוחים הכירורגיים בהתאמת מוצרי הדם. לעזור בחינוך הדור החדש של הרופאים בהכרת בנק הדם כולל הסיבוכים שיכולים להיות, וללמד את הרופאים להקפיד בדרישות בנק הדם.

ד"ר מינצמן  תעבוד בצמוד עם מעבדת בנק הדם בניהולה של ד"ר מעיין שיינר.

המעבדה מקבלת דגימות דם מכל המחלקות מעבדת אותם ומכינה את המנות לצרכי בית החולים. בכרמל נצרכים מאות מנות דם בשנה והמעבדה ערוכה ומוכנה 24/7

" אני מאמינה ורוצה לקדם את בנק הדם לטובת כלל צוותי ביה"ח",  אמרה ד"ר מינצמן ובמיוחד במחלקות הפנימיות. אני רוצה להגביר את המודעות להכיר את בנק הדם לדור הצעיר והוותיק בית החולים ולתת את השירות הכי מהיר והכי טוב לטובת כלל צרכי הדם של ביה"ח.

ד"ר אריה ביטרמן יו"ר ועד הרופאים ומנהל המחלקה הכירורגית א' ברך גם הוא את ד"ר מינצמן על המינוי החדש ואמר " אני בטוח כי את ראויה ביותר למינוי, אח אחראית רצינית ובשם וועד הרופאים אני מאחל לך הצלחה רבה ".

מנהל ביה"ח ד"ר גולדברג ברך את ד"ר מינצמן על המינוי ואמר כי ד"ר מינצמן עשתה מסלול קריירה נחוש וכי יש בה את הדחף להתקדם. " מנהלת בנק הדם הוא תפקיד מאתגר וחשוב ביותר לכולנו, ואני בטוח שיחד עם ד"ר מעיין שיינר מנהלת מעבדת בנק הדם תובילו את בנק הדם למקומות טובים ומוצלחים עבור כלל בית החולים.

באירוע נכחו גם סגן מנהל ביה"ח ד"ר בני רביב ומנהל משאבי אנוש מר אהוד פקלר. שהעניק לד"ר מינצמן את כרטיס העובד החדש שלה הנושא את התואר ותפקידה החדש כמנהלת בנק הדם יחד עם ספר ניהול מתנה, מתנת הנהלת ביה"ח.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

שירות ייעודי למתוקים

שירות חדש של אחות מומחית בסוכרת לטיפול בחולי סוכרת מסוג 1 (סוכרת נעורים) בגילאים 18-40 נפתח במרפאת הסוכרת במרכז הרפואי לין לשירות כלל מבוטחי כללית

חדשות היום

אמש בטקס "שירים לזכרם בכנסת"

הילדה אלה חייט בתו של הכבאי דני חייט ז"ל שנספה באסון הכרמל, ריגשה את הקהל כשנשאה את דבריה:  "אבא שלי היה כבאי. לוחם אש. הוא

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות