21.10.2021

יום חמישי

צילום: דוברות כבאות והצלה

דיירים פונו מחשש לקריסת מבנה בחיפה

לוחמי האש מתחנת חיפה בפיקודו של טפסר משנה סויסה יצחק פועלים כעת לפינוי דיירי מבנה מגורים בחיפה.

צילום: דוברות כבאות והצלה

לפני זמן קצר התקבל דיווח במוקד 102 של מחוז חוף על פיצוץ במבנה וסדקים בקירות של דירות ברחוב אחווה בקרית אליעזר שבחיפה מפקד תחנת חיפה קיבל החלטה על פינוי המבנה מדייריו עד הגעת גורמי מקצוע מאגף ההנדסה של עיריית חיפה.


כל הדיירים המתגוררים בבניין פונו אל מתחם בית הספר עירוני א', הממוקם בסמוך. מהנדסי העירייה פועלים בשטח לבחינת מצבו הקונסטרוקטיבי של הבניין, ופועלים יחד עם כוחות כב"ה ומשטרת ישראל לקבלת החלטות לגבי המשך הטיפול במקרה.

ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם: "מייד עם היוודע לי פרטי המקרה, הנחיתי את צוותי העירייה לפעול לפינוי הדיירים מדירותיהם באופן מיידי ולמתן מענה הולם, כפי שפעלנו במקרים דומים בעבר. נמשיך ללוות את הדיירים ולדאוג לכל צרכיהם, עד שיוכלו לחזור בביטחה לבתיהם".

צילום: דוברות כבאות והצלה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד רפאל סטיוי (45) תושב חיפה, בגין עבירת מעשים מגונים בקטינה ללא הסכמה ובעבירות מעשים מגונים בשש קטינות בגילאי 8-16 במספר רב של הזדמנויות

בכתב האישום שהגישה עו"ד אילנה פיקוס-רויטבלט נמסר, כי הנאשם נשוי ואב לילדים, ביצע מעשים מגונים בשתי קטינות, שטרם מלאו להן שש עשרה שנים, שלא בהסכמתן

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות