21.06.2021

יום שני

קרדיט כללית

דואגים לילדכם: כללית מתקדמים בטיפול בילדים

המרכז לבריאות הילד של כללית בקריון ממוקם במקום הראשון בארץ במדדי איכות ברפואת הילדים

ילדי הקריות והסביבה המטופלים במרכז לבריאות הילד של כללית בקריון, בניהולו של ד"ר חנן בבילסקי, נהנים מטיפול רפואי ברמה הגבוהה ביותר בארץ. כך עולה מהשוואה ארצית, בה נמצא כי המרכז בקריון  מוביל בציוני האיכות הרפואית שלו – שהם מדדים אוביקטיביים להערכת הרמה המקצועית, בין על כל המרכזים לבריאות הילד והנוער בארץ, כולל אלה ההמוקמים במרכז הארץ. בין המדדים המשמעותיים שנבחנו והשוו: טיפול באנמיה, איזון מחלת האסטמה ועוד. שותף לו בהישג זה, המרכז לבריאות הילד של כללית בחיפה ארמון. שניהם קבלו את הציון העגול 100.

במרכז לבריאות הילד של כללית בקריות מטופלים בו רפואה ראשונית כ-6000 ילדים ועוד אלפים המגיעים למגוון המומחים במקצועות הרפואה השונים להם התמחות ייעודית לילדים במקצועות הרפואה השונים, כגון סוכרת, 

אנדוקרינולוגיה, מתבגרים, ריאות, ראומטולוגיה, כירורגיה, אף אוזן וגרון, אלרגיה ועוד. מדובר בבכירי הרופאים היועצים לילדים שמרביתם חולקים את זמנם בין בתי החולים, בעיקר כרמל מקבוצת כללית, לבין המרכז הרפואי בקהילה. על רמתו המקצועית הגבוהה מעידה גם העובדה שהמרכז מוכר גם על ידי המועצה המדעית של הר"י להתמחות ברפואת ילדים.

התפיסה במרכזי הילד של כללית היא של יצירת  מעטפת שירות כוללנית תחת קורת גג אחת ואפשרות להתייעצות בין המומחים באשר לבעיות רפואיות מורכבות בנקודת שירות אחת, ברצף טיפולי ולא טלטול ההורה וילדו בין מרפאות. 

במרכז צוות  אחיות מיומנות בילדים, בניהולה של  האחות חנה פרנס, שמעניק גם שירותים מיוחדים לתינוקות, פגים וילדים הניתנים בדרך כלל בבית חולים וכאן מתאפשרים בקהילה, כגון חיסוני rsv לפגים, בדיקות ביליצ'ק לאיתור צהבת בילודים, עירויים ועוד. בתחום מקצועות הבריאות כולל הצוות עובדת סוציאלית, פסיכולוג ודיאטניות עם התמחות בטיפול בילדים. 

במרכז ניתן שירות ברצף מבוקר עד ערב, למעט ימי רביעי ושישי עד הצהריים וניתנים בו מכלולל שירותי המינהל, בהובלתה של רונית יעקובי, בדגש על שירות מהיר ומניעת סרבול מינהלי.

רונן נודלמן, מנהל המחוז בירך את צוותי המרכזים על ההישג המרשים וציין כי מחוז חיפה וג"מ, שהוא הגדול בארץ ואף מורכב מאוד מבחינה סוציו אקונומית ומגזרית, מצליח להוביל במדדי האיכות גם בתחום רפואת המבוגרים, מול כל הארץ וכן כל 5 המינהלות נמצאים בעשיריה הראשונה במדדי האיכות בהשוואה ארצית. נתונים אלה מעידים שעל אף שמחוז חיפה וגליל מערבי נמצא בפריפריה, הרי תודות לרמה המקצועית של הצוותים וההשקעה הרבה, זוכים מבוטחי כללית תושבי האיזור לשירות רפואי איכותי מאוד, גם בהשוואה למרכז הארץ. 

רצ"ב צילום: דוברות כללית. כיתוב לתמונה: קרוב ל100 ילדים והורים ניצלו את ההזדמנות להתחסן בקלות כנגד השפעת בשאיפה ללא זריקה והגיעו למרתון חיסונים שערכה כללית במרכז לבריאות הילד בקריון.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

אקדמיה- יזמות- תעסוקה

בשבוע שעבר נועדו באולם הסנט בטכניון ראש עיריית נשר, רועי לוי, המשנה לנשיא ומנכ"ל הטכניון פרופ' בועז גולני, יזמים שרכשו את הקרקעות במתחם התעשייה החדש

חדשות היום

דוקורסקי אירח את תלמידי חטיבת ביניים דפנה שזכו בתחרות הארצית להמצאה מדעית- טכנולוגית לבעלי מוגבלויות

ראש העיר אלי דוקורסקי אירח בלשכתו את נבחרת חטיבת הביניים דפנה אשר זכתה בפרס הצטיינות בתחרות הארצית להמצאה מדעית- טכנולוגית עבור אנשים בעלי מוגבלויות. עבודת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות