23.09.2021

יום חמישי

צילום: דוברות עיריית נשר

דואגים לחיילי העיר נשר לחג שמח במיוחד

בסניף נשר של אגודת יחד למען החייל, בהובלתה של יו"ר הסניף הגברת מזל טפירו, גייסו עשרות אלפי שקלים לטובת מתנות לשנה החדשה למשרתי החובה בעיר. ראש העיר רועי לוי שהגיע אתמול לביקור בסניף אמר: "זה המקום שלנו כעיר לחבק את החיילים שלנו ולהוקיר להם תודה"

מאות החיילים בעיר נשר, יהינו גם השנה ממתנה מפנקת לכבוד השנה החדשה בזכות עבודתם של צוות סניף נשר של יחד למען. את הפרוייקט החשוב הזה ריכזה הגברת מזל טפירו, יו"ר הסניף, אשר גייסה עשרות אלפי שקלים אשר שימשו לקניית המתנות לחיילים, ויחד עם צוות המתנדבים המסור חילקו את המתנות לכלל חיילי העיר.

צילום: דוברות עיריית נשר


בין המתנות המחולקות לחיילים נמצאות ברכות שנה טובה אשר נכתבו על ידי העולים לכיתה י"ב בתיכון בעיר. יו"ר הסניף מזל טפירו הסבירה: "המטרה היא לשמור ולחזק את הקהילתיות שקיימת אצלנו בעיר, ולתת לחיילים שלנו נימה אישית למתנה. אני מודה לכל התורמים הנדיבים שלקחו חלק בפרוייקט הנפלא הזה ואנו בסניף מאחלים שנה טובה ומתוקה לכל חיילי צבא הגנה לישראל ולכל בית ישראל."

ראש העיר רועי לוי הגיע אמש (ב') לביקור בסניף והתרשם מההשקעה הרבה של צוות המתנדבים המסור: "אני רוצה להודות לכל צוות הסניף על כל מה שהם עושים עבור החיילים, זה לא מובן מאליו. בימים בהם חיילינו נלחמים לילות כימים על מנת שאנחנו נוכל לחגוג את השנה החדשה בחיק המשפחה, זה המקום שלנו כעיר לחבק אותם ולהוקיר תודה"

צילום: דוברות עיריית נשר
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מצוינות ניהולית: עיריית מגדל העמק סיימה את החציון באיזון תקציבי כמסורת בשנים האחרונות

עיריית מגדל העמק הנמצאת בתוכנית מצויינות ארגונית ובתוכנית המראה של משרד הפנים מציגה מצויינות ניהולית ומקצועית בניהול תקציב הרשות בשנים האחרונות כפי שסיימה בהצלחה ובאיזון

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות