23.06.2021

יום רביעי

קרדיט: דוברות מועצת בנימינה-גבעת עדה

דגלי הקהילה הגאה נתלו על בנייני המועצה בבנימינה ובגבעת עדה

המועצה המקומית בנימינה גבעת עדה החליטה, לכבוד ציון חודש הגאווה וכאקט סמלי, לתלות את דגלי הקהילה הגאה על חזית בנייני המועצה בבנימינה ובגבעת עדה.

מנכ"לית המועצה ניצן מחנאי גרמן הסבירה כי "זהו אקט סמלי, כמו צבעי הדגל המסמלים רבגוניות, שוויון ואת הכבוד שאנו רוכשים לכל אדם ואדם לחיות את חייו בצורה חופשית, לצד הזכות לבחור את מי לאהוב ועם מי לחיות".

מחנאי גרמן פירטה אודות פעולות המועצה בתחום ואמרה ש"כחלק מהרצון לפתח שיח מכיל ומקבל בנושא, אנו פועלים במסגרת יכולתנו לשפר את המענה לקהילה הגאה. דוגמא קטנה היא שינוי נוסח המגדיר "הורים" ללא חלוקה לאמא ואבא בטפסים של המועצה ומוסדותיה. בנוסף הגישה המועצה קול קורא למשרד לשוויון חברתי אשר יקדם עשיה והסברה לסובלנות בתחום.

לצערי הרב הקהילה הגאה במדינת ישראל היא קהילה שאינה זוכה לזכויות פורמליות שוויוניות
ולנו כמועצה חשוב לשים את הנושא על סדר היום מתוך תפיסה שאדם הוא אדם , מתוך אמונה שמה שמתחיל מהבית מתורגם גם החוצה".

לסיכום הדגישה מנכ"לית המועצה שהמועצה מתייצבת לצד חברי הקהילה החשים מאוימים, הם או בני משפחתם: "המחלקה לשירותים חברתיים בניהולה של ענת קציר, שבמקרה היא אמא לבת גאה, עומדת לרשותכם ומסייעת בכל הנדרש.
מאחלת לתושבינו, לעובדינו, חברי הקהילה, ובכלל היו בטוחים בהגדרתכם ובחופש לחיות על פי תפיסתכם".

קרדיט: דוברות מועצת בנימינה-גבעת עדה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות