21.06.2021

יום שני

מועדון כדורסל מכבי חיפה

ג'ף רוזן שוקל את המשך דרכו במכבי חיפה

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

עם סיומה של ליגת העל לעונת 2020-21, בחרנו להציג את מצבו של מועדון מכבי חיפה בכדורסל וכן את הצפוי בהמשך.
מאז רכש ג'ף רוזן את זכויות הניהול בקבוצה בשנת 2007, חווינו הכל, החל מהעלייה לליגת העל בעונת 2007-08, ועד לזכיית המועדון באליפות בפעם הראשונה בעונת 2012-13, ועוד הישגים רבים בדרך.

לאורך כל התקופה שמר ג׳ף על המחויבות להעמיד קבוצה איכותית ותחרותית כדי להמשיך ולהביא גאווה והישגים לאוהדים ולעיר חיפה. עם זאת, על-אף שב- 14 העונות החולפות ציינו את התקופה המצליחה ביותר בתולדות המועדון, התברר כי הסטטוס-קוו הנוכחי כבר אינו בר-קיימא. ענף הכדורסל בישראל ממשיך לצמוח ולהתפתח וכך גם המועדונים והגורמים המממנים אותו.

בעוד קבוצת הכדורסל מכבי חיפה היא הקבוצה הבכירה ביותר בישראל שיש לה בעלים יחיד ואשר אינה מקבלת כל סיוע כספי מהעירייה יתר קבוצות ליגת העל מקבלות תמיכה עירונית או נמצאות בבעלות של מספר אנשי עסקים.
לאור עובדה זו הפך בלתי נמנע שעל-מנת שמועדון מכבי חיפה בכדורסל יישאר מועדון כדורסל בולט ומוביל בישראל, יש לצרף שותפים נוספים לבעלות הקיימת.לאור האמור לעיל וכיוון שעל פי החוזה היה צריך ג׳ף לקבל החלטה על המשך דרכו של המועדון תוך חמישה ימים מסיום הליגה פנה ג'ף רוזן לאילן בק בבקשה לקבלת אורכה של שלושה שבועות על מנת לבחון את המשך דרכו כבעלים יחיד של המועדון ואת אפשרויות השינוי במבנה הניהולי של המועדון וזאת מתוך מחויבות לחזון המועדון ותוך רצון לנווט את המועדון לעבר עתיד משותף וטוב .
כמו תמיד, המחויבות להשבחת המועדון נותרת איתנה, וכל החלטה שנקבל תהיה לטובת מכבי חיפה.

יו"ר מחלקת הנוער והנשים של מועדון מכבי חיפה בכדורסל – אילן בק, נעתר לבקשה ומודה לג'ף רוזן על שנים רבות בהובלת קבוצת הכדורסל מכבי חיפה, על ההישגים ועל בניית מותג מוביל בכדורסל הישראלי אילן בטוח כי בימים הקרובים ימצא שביל הזהב שיאפשר לג'ף להמשיך ולהוביל את הקבוצה להישגים רבים נוספים לעוד שנים רבות.
ירוק עולה בברכה, ג'ף רוזן אילן בק

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

בקיץ הזה תלבשו קק"ל

היום התחילה רשמית עונת הקיץ ועונת הטיולים כבר בעיצומהלכבוד החופש הגדול והקיץ שכבר פה קרן קימת לישראל מציעה לציבור הרחב  מגוון פעילויות מיוחדות בפריסה ארצית

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות