28.01.2022

יום שישי

צילום: דוברות עיריית ביאליק

גן אנתרופוסופי יפתח בקריית ביאליק בשנת הלימודים הקרובה

גן ילדים ברוח החינוך האנתרופוסופי יפתח בשנת הלימודים הבאה בקריית ביאליק. מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך ד"ר סער הראל אישר את בקשתה של עיריית קריית ביאליק לפתיחת הגן.

בגן אנתרופוסופי מוקד הפעילות והעשייה החינוכית מכוון לחוויית החושים, פעילות גופנית, עידוד המשחק ושמירה על אווירת הילדות שכל כך חשובים להתפתחותם של הילדים.

החינוך האנתרופוסופי ככלל מתמקד בילד עצמו ומעודד קשר לטבע ולסביבה על ידי פעילויות הקשורות ביצירה, אומנות, תנועה, עשייה ומלאכת יד. החינוך של הילד מותאם לרצונותיו, יכולותיו והתעניינותו הטבעית בעולם. הרישום לגן כמו לשאר גני הילדים בעיר יפתח באמצע חודש ינואר. במידה ומספר הנרשמים יהיה יותר גדול ממספר התקני של הילדים בגן, תתקיים הגרלה בין הנרשמים.

בשנת הלימודים תשפ"ד (1.9.2023) תיפתח כיתה א' צומחת ברוח החינוך האנתרופוסופי בבית הספר "קדימה".

ראש העיר אלי דוקורסקי: " לפני כחצי שנה מיניתי ועדת היגוי ברשות מנכ"ל העירייה, ליאור טרגן, שבחנה את הזרמים הקיימים בגיל הרך.

אני מודה לחברי הועדה: יו"ר ועדת החינוך וחבר מועצת העיר עו"ד בן אסבן, יו"ר ועדת הכספים וחברת מועצת העיר עו"ד אדוה בלמס, מנהל אגף החינוך עמי ראובן ומנהלת מחלקת הגיל הרך אורטל לויתן מרוקו על עבודתם הנאמנה והמקצועית".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות