23.01.2022

יום ראשון

צילום: דוברות עיריית נשר

גם יפה וגם בטוחה: שנה שנייה ברצף שהעיר נשר זוכה בדגל היופי מטעם המועצה לישראל יפה

בטקס חגיגי הוענק לעיר נשר דגל היופי לשנת 2022 בקטגוריית מוכנות הרשות לחירום. נשר גברה על כל הרשויות בקטגוריה וזכתה ב-5 כוכבי יופי לצד הדגל

בפעם השנייה ברציפות זוכה עיריית נשר בדגל היופי בתחרות מטעם "המועצה לישראל יפה". בשנה שעברה זכתה העיר בדגל היופי בקטגוריית "קריה יפה ומקיימת בישראל" שבחנה את ההשקעה בניקיון העיר, בשמירה על ערכי הטבע והנוף ובטיפוח הרחובות, הגנים ושאר הפינות במרחב הציבורי בישוב. השנה נשר זכתה בהצטיינות בקטגוריית מוכנות הרשות לחירום.

אחת הסיבות העיקריות לזכייה היא העובדה שבעיר נשר המקלטים הציבוריים עובדים בפורמט ״דו-שימושי״ הכוונה היא ששטחי המקלטים מוקצה לפעילות קהילתית בשגרה, דבר אשר מבלי משים מכשיר את החלל לשהייה גם בעת חירום ומקיים סדר וניקיון בצורה שוטפת.

זו השנה ה-11 בה מקיימת "המועצה לישראל יפה" את תחרות המקלט והמיגון במרחב האזרחי בישראל יפה. במסגרת התחרות רשויות מקומיות מתמודדות על מוכנות הרשות לחירום, תחזוקת המקלטים הציבוריים והמרחבים המוגנים במוסדות החינוך. התחרות מתקיימת בשיתוף פיקוד העורף, ששם לעצמו למטרה לשפר את החוסן הלאומי ואת שיתוף הפעולה עם הרשויות המקומיות.

רועי לוי ראש העירייה אמר "הזכיה בדגל היופי, של המועצה לישראל יפה, בקטגוריית מוכנות הרשות לחירום, חשובה לא פחות מהזכייה בשנה שעברה. העיר נשר חשופה למספר ״תרחישי יחוס״ , זו הסיבה שמוכנות לחירום עומדת בראש סדר העדיפות שלנו. נמשיך לטפח את העיר ולהתכונן לכל תרחיש למען תושבי נשר.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות