21.09.2021

יום שלישי

גלית והמנהל בעבודה(סיפור חקירה)

היה זה ערב סגרירי בו עבדתי במשרדי, שלפתע ללא הודעה  מוקדמת  דוד (שם בדוי) נכנס אליי למשרד. דוד ואני מכירים שנים רבות, אני מכיר אותו משניצליה בה הייתי נוהג לאכול בעברי. היי אמרתי לדוד "מה שלומך"?  אין ספק שאפשר היה לראות שמשהו לא כשורה הביא אותו עד לכאן. דוד ענה שהוא מרגיש שמשהו לא טוב מתרחש מתחת לאפו ומבקש את שירותיי. אני כאמור" אמנון רודס חוקר פרטי אעשה הכול כדי לעזור ללקוחותיי, ועניתי לדוד שאני כאן בשבילו. 

דוד החל לספר לי על כך שבזמן האחרון הוא מרגיש שמשהו לא טוב קורה עם אשתו גלית (שם בדוי) וכי אינו מבין איך בלי לשים לב השתנתה והוא חושד שהיא בוגדת בו. עניתי לו שיכולים לקרות המון דברים שיכולים להוביל לריחוק ולאו דווקא בגידה. דוד ענה לי שלהרגשתו מדובר במקרה שנמשך כבר תקופה ולא משהו חולף, אך אינו יודע להצביע בדיוק על מה. "אני בטוח בכך שגלית בוגדת בי אך חייב את ההוכחה לכך כדי שאוכל להמשיך בחיי". אמרתי לדוד בסדר גמור, סיכמנו על מחיר עבור 3 ימים ראשונים של מעקב, וסוכם שנתחיל כבר מחר במעקבים. 

מגיע היום הראשון למעקב, היה זה יום שני בבוקר בערך בשעה 8:00. אני כבר ממתין לגלית מתחת לבית עם המצלמה מוכנה. איך שגלית ירדה מביתה, דוד התקשר והתריע על כך שגלית בדיוק ירדה, כך שאוכל לשים לב ולהתחיל במעקב. גלית נראית אישה בשנות ה – 40  לחייה, יפה, חייכנית, ומאוד מרשימה, כך שאי אפשר לא להבחין בנוכחות ובקסם שלה. שמתי לב כי גלית מסתכלת בחשדנות לכל עבר ונראה שהינה ממתינה מספר דקות ככל הנראה למישהו מסוים. היו אילו רגעים מאוד מותחים משום שלהבנתי מדוד היא נוסעת בדרך כלל ברכבה לעבודה אך היא אינה נכנסת לרכבה. 

לפתע אני רואה שמגיח רכב יפה ומטופח והיה נראה שגלית מתכוונת להיכנס אליו. בעודי מצלם ומנסה לתעד את הנהג אני רואה שבתוך מספר שניות הם כבר אינם והכל קרה כל כך מהר, שהתחלתי בנסיעה אחריהם מבלי שיבחינו. נסעתי אחריהם עד שהגענו למקום עבודתם. כשהם יצאו מהרכב יחדיו ראיתי את שניהם יוצאים מצחקקים, אך לא נראה שקורה דבר קיצוני או פיזי בניהם, (אך בכל זאת הם מתחת למשרד ואולי לא רצו להראות חשד). אמרתי לעצמי בעודי ממתין שאם דוד חושד שיש שם בגידה אז כלל הנראה וזה לא סתם, לנו הגברים יש אינטואיציה לא פחות מנשים. 

השעה 14:00 ונראה שגלית והבחור יוצאים ממשרדם לעבר אחת המסעדות היוקרתיות באזור עבודתם, אך בינתיים כלום עוד לא ברור. מי יודע מתי אתפוס אותם בשעת מעשה חשבתי לעצמי. חייב להוכיח שיש כאן בגידה, מנגד חושב עם עצמי שאולי כך יצא וזו סתם תחושה. נראה שהשעה כבר 14:52 בערך ורק עכשיו הם חוזרים מ"הפסקת הצהריים" מחויכים כמו בכל פעם שתועדו במצלמתי. אני ממתין ומחכה לסוף היום, אולי אז יקרה משהו מעניין. פתאום אני מקבל טלפון "שלום, זה אמנון רודס חוקר פרטי"? עניתי שכן, מי מבקש לדעת. לפתע הנני מקבל ניתוק טלפון. לא התעמקתי כל כך בעניין כי היה לי משהו חשוב  לעשות וזה לצלם את גלית והבחור ממקום עבודתה. השעה בערך 18:45 ולפתע גלית יורדת וממתינה למטה, מנסה להסתכל לצדדים במבט חשוד. מספר דקות לאחר מכן יורד הבחור המסתורי ונראה ששניהם נכנסים לרכב. אמרתי לעצמי, עכשיו בטוח אתפוס אותם בשעת מעשה. אני מבין תוך כדי נסיעה שהבחור סה"כ מחזיר את גלית הביתה ואולי בכל זאת אין כאן באמת איזשהו קייס.

טוב מסתיים לו היום הראשון, הנני מתקשר לדוד לבשר לו על כל מה שהיה היום ואז דוד עונה לי שגלית אכן אמרה לו שנוסעת עם עובד חדש מהמשרד שגר לידנו. טוב, אמרנו שנמשיך במעקבים. מגיע היום השני והבחור מגיע כמו אתמול לאסוף את גלית. נראה היה שהפעם נסעו במסלול קצת שונה, וכאן חשדתי. אנחנו בתל אביב ליד אחד מבתי המלון היוקרתיים בעיר. חונים ויוצאים מחובקים ומתנשקים כמו זוג מאוהב. תיעדתי את הרגעים ובלב חשבתי על דוד ועל כמה שהוא צדק ואיך הרגיש שמשהו קורה מתחת לאף שלו. התקשרתי לדוד וסיפרתי לו על מה שראו עייני, ודוד  אמר שהוא בדרכו לכאן בקול לחוץ עצבני ומעט שבור, חשוב לו היה לראות את זה בעיניים שלו.  חלפו 20 דקות ודוד הגיע אליי לרכב לצפות מקרוב. ולאחר בערך כחצי שעה שאנו ממתינים. גלית ו"העובד המסתורי" יוצאים. דוד פתאום קורא בקול, אני מכיר אותו זה הבוס של גלית, לא יכול להיות, בחיים לא הייתי יכול לחשוב על זה. שלפתע דוד מרגיש לחוץ ולא יודע מה לעשות, החליט לצאת מהרכב ולהפתיע אותם. היה זה אחד מהרגעים הכי קשים ולחוצים שאני זוכר. 

דוד מגיע והשניים מולו, לא יודעים כיצד להגיב. שדוד אומר לגלית, "לאחרונה חשדתי בך שאת בוגדת בי אבל לא תיארתי לעצמי שתעזי ללכת עם הבוס שלך" ועזב בעצבים את המקום. כעבור בערך חמישה חודשים מגיע אליי דוד למשרד ומבשר לי שהוא וגלית נפרדו והם בתהליך גירושין ארוך. 

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות