30.11.2021

יום שלישי

צילום: דוברות ידידים

בת שנה וחצי ננעלה בשגגה ברכב בקרית מוצקין, מתנדבי ידידים חילצו אותה בשלום

חילצתי לא מעט ילדים. בכל פעם מחדש זה מרגש", בידידים קוראים להורים לאמץ "כלל מפתח"

היום (ראשון) בשעה 17:05 התקבלה פניה במוקד ידידים אודות פעוטה שננעלה ברכב. מתנדבי ידידים שהוזעקו למקום, חילצו אותה בשלום באמצעות הציוד הייעודי שברשותם ובלי לגרום כל נזק לרכב.

צבי שולשטיין, רכז ציוד זבולון ואלחי דיין, אחראי מתנדבים קריות, מיהרו להיענות לקריאה ולהגיע למקום. באמצעות הציוד שברשותם הם חילצו יחד בשלום את הפעוטה, ללא גרימת כל נזק לרכב.

אלחי מספר: "הייתי בדיוק בשלבי התארגנות ליציאה בסיומו של יום עבודה. מיהרתי למקום. אליי חבר גם צבי, יחד פעלנו לחילוץ הפעוטה. תוך שניות הצלחנו לחלץ אותה בשלום ומסרנו אותה לידי האם. חילצתי לא מעט ילדים כבר, בכל פעם מחדש זה רגע מרגש באופן שאי אפשר בכלל לתאר."

בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את המפתח ושלא לתת אותו בידי הילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

סיפורו של חוקר

סודותיה של מריה(סיפור חקירה)

היה זה בוקר יום ראשון, שהגיע אלי אורי (שם בדוי) שהינו חבר וותיק שלי משכבר הימים. אורי התקשר אלי כבר ביום שישי בסערה וביקש להגיע

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות