27.09.2021

יום שני

אילוסטרציה. קרדיט: משטרת ישראל

בתום חקירת המשטרה: הוגש הבוקר כתב אישום נגד תושב עכו בחשד למעורבות בארועי התפרעויות וונדליזם בעיר במהלך מבצע "שומר חומות

החשוד, תושב עכו בן 18, נעצר במהלך חודש מאי במסגרת חקירה משותפת לשירות הביטחון הכללי והיחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב אשר על רקע חשד למעורבותו בארועי התפרעויות בעיר עכו בלילה שבין ה- 11.5.21-12.5.21 במהלכם המתפרעים חסמו כבישים באמצעות צמיגים בוערים, יידו אבנים ירו זיקוקים וגרמו נזק לרכוש תוך הפרה בוטה של הסדר הציבורי.  

בתוך כך, במהלך ההתפרעויות  גרמו המתפרעים ובכללם החשוד, נזק כבד למספר רב של בתי עסק בעכו העתיקה כאשר בחקירתו במשטרה ובשירות הביטחון הכללי עלה כי ביצע את המעשים ממניע של גזענות.

כאמור, בתום החקירה ובהתאם לממצאיה יוגש הבוקר כנגד החשוד כתב אישום חמור לבית המשפט המחוזי בחיפה, וכן בקשה למעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

כתב אישום זה מצטרף לשורה של כתבי אישום נוספים שהוגשו נגד אחרים בפרשיות אלה

שירות הביטחון הכללי ומשטרת ישראל רואים בחומרה רבה מעורבות של אזרחי ישראל בטרור, על כן ימשיכו לנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותם בכדי לסכל את האיום ולמצות את הדין בחומרה עם כל המעורבים

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות