17.09.2021

יום שישי

בתום חקירה סמויה, 4 תושבי הקריות נעצרו בחשד שסחטו מאות אלפים מתושבי האזור

במסגרת חקירה סמויה בת מספר שבועות שניהלה היחידה המרכזית במחוז חוף, שעניינה חשד לסחיטת מאות אלפי ₪ ממספר תושבי הקריות, עצרו בלשי היחידה בשת"פ סוכנת משטרתית את ארבעת החשודים – תושבי הקריות בשנות ה 30-40 לחייהם.
ראשיתה של החקירה, עם קבלת תלונות  משני גברים ואשה בשנות ה – 50 לחייהם, על כך שאלמונים יצרו עמם קשר טלפוני ואיימו עליהם כי ברשותם מידע רגיש על אורח חייהם הפרטי וכי בכוונתם לפרסמו אם לא ישלמו סכום של מאות אלפי ש"ח כל אחד .
בתוך כך, חוקרי ימ"ר חוף ניהלו חקירה סמויה, תוך הפעלת אמצעים טכנולוגים שונים, במסגרתה חשפו את פרטיהם של המעורבים, תוך ניהול מו"מ וקביעת מועד מפגש עם החשודים בסחיטה, לשם "העברת הכסף".
כאמור, בלשי הימ"ר עצרו את  ארבעת החשודים בפרשיה, לאחר שהופיעו במקום המפגש לשם קבלת דמי הסחיטה מידי הסוכנת המשטרתית, כאשר מעצרם הוארך בבימ"ש השלום עכו ולאחר הגשת הצהרת תובע בעניינם, יוגש נגדם מחר ע"י פרקליטות מחוז חיפה כתב אישום בהתאם, לצד בקשה להמשך מעצרם עד תום ההליכים.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות