08.05.2021

שבת

צילום: ראובן כהן

בשכונת נווה פז הסתיים היום מיזם "אצלנו בשכונה" שיזמה העירייה לשיפור נראות שכונות העיר

90 ספסלים, 1,300 שתילים ו-12 עצים, 11 מתקני כושר ואיסוף של כ-300 טון גזם • אלו הם רק כמה מהתוצרים שהניב מיזם "אצלנו בשכונה" שהסתיים היום בשכונת נווה-פז

במסגרת הפעילות, שנמשכה עשרה ימים, נפרשו עשרות מעובדי מחלקות התפעול של עיריית חיפה ברחובות השכונה – חטיבת כרמלי, החשמל, שלום שרעבי, זאב בנין ודוד נמרי וביצעו בהם עבודות תחזוקה נרחבות, אשר שינו את פני השכונה ללא היכר. בין היתר, כללה הפעילות בשכונה: החלפת 90 ספסלים ו-14 אשפתונים, תיקון והחלפה של 20 מעקות, סלילת משטחי אספלט באורך של 1,000 מ"ר, התקנת 11 מתקני מתח וכושר, שתילת 1,300 שתילים ו-12 עצים, התקנת 8 עמודי תאורה חדשים ותיקוני פנסים, החלפת 40 עגלות אשפה ופינוי של קרוב ל-300 טון גזם. 


ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, קיימה אתמול (רביעי) סיור עבודה, יחד עם מנכ"ל העירייה, אוהד שגב וראשי אגפי התפעול. במהלך הסיור פגשה ראש העיר רבים מתושבי השכונה, אשר הודו לה מקרב לבם על ביצוע העבודות בשכונתם והביעו בפניה את שמחתם על האופן בו שופרה חזות השכונה, שנראית כעת כפי שלא נראתה מזה עשרות שנים. 

 צילום: ראובן כהן


בדומה לפעילות שהתקיימה בחודש שעבר בשכונת נווה-דוד, בוצעו העבודות על בסיס היערכות מוקדמת של עובדי מינהל התפעול של עיריית חיפה, אשר קיימו סיורים מקדימים בשכונה, על מנת להגדיר את הליקויים הדורשים טיפול, ובכך למקד את הפעילות שתתבצע בשכונה. 
פעילות "אצלנו בשכונה" תימשך לאורך החודשים הקרובים, במטרה לשפר את חזותן של שכונות נוספות בעיר, בהן תתקיים פעילות דומה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

כותרת ראשית

תאילנד האחרת

מתי באמת נוכל לחזור ולבקר באי הקסום קוסומוי? כתב "כרמליסט" בקוסומוי, מדווח על האי הכמעט-נטוש בתקופת הקורונה הזו, על העסקים הסגורים כולל מסעדות וברים, על

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות