23.01.2022

יום ראשון

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

בשורה להגברת הביטחון: לתחנת המשטרה בחיפה יתווספו שוטרים נוספים לשמירה על הביטחון בעיר

השר לביטחון פנים, עומר בר לב, בוועידת עיריית חיפה ועיתון "הארץ" הנערכת היום בחיפה: "בקרוב יתווספו שוטרים נוספים למצבת כוח האדם הקיימת של משטרת חיפה"

הבוקר נפתחה באולם "הכט" שבמרכז הכרמל ועידת עיריית חיפה ועיתון "הארץ" לחיים משותפים. בוועידה השתתפו ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, השר לבטחון פנים, עומר בר-לב, ראש עיריית אום אל פאחם-ד"ר סמיר סובחי מחאמיד, ראש עיריית מעלות תרשיחא-ארקדי פומרנץ וסגן ומ"מ רה"ע חיפה-נחשון צוק, חברי מועצות מרחבי הארץ, עיתונאים וחברי ארגונים ועמותות העוסקים בחברה משותפת.

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

בדברי הפתיחה שנשא השר בר-לב ציין השר, כי עם הגעתו הבוקר לוועידה בישר לראש העיר, על כך שבקרוב יתווספו שוטרים נוספים למצבת כוח האדם הקיימת של משטרת חיפה.

בהחלטה זו נענה השר לבקשת ראש העיר להקצות כוח אדם נוסף לתחנת משטרת חיפה, אשר יסייע לעובדי אגף האכיפה העירוני ויהווה מרכיב עיקרי וחשוב במסגרת מאמצי העירייה לחיזוק תחושת ביטחונם האישי של תושבי העיר.

בדברי הפתיחה שנשאה בכנס ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, התייחסה ראש העיר לבחירה לקיים את הכנס בחיפה ואמרה כי: "חיפה היא עיר שבה המושג "חיים משותפים" איננו רק סיסמא, אלא מציאות יום יומית. בחיפה חיים תושבים ממגוון רחב של עדות, דתות ולאומים, אשר יחד יוצרים את הפסיפס האנושי הייחודי כל כך, המתקיים בעיר. גם כאשר גורמים קיצוניים ניסו להבעיר את רחובות חיפה, ידענו להתאחד ומהר, כדי לנצח את יצר ההסתה וההקצנה. חיפשנו יחד את המשותף וסילקנו את המפריד, פעלנו מתוך אחריות, שפיות ובעיקר מתוך הבנה שכולנו שותפים לגורל. ידענו כולנו היטב שאין לנו חיפה אחרת".

הוועידה המשותפת עוסקת באתגרים שעלו במהלך השנה האחרונה בכל הנוגע ליחסי יהודים -ערבים בישראל, על כלל מורכבותם, דוגמת מגפת הקורונה, אירועי חודש מאי, הקמת הממשלה החדשה וגלי האלימות ברחוב הערבי. במהלך הוועידה דנו המשתתפים באתגרים אלה בזירה הארצית, המקומית והאזרחית.

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות