18.05.2022

יום רביעי

ברק בכר צילום: אסף פטוקה

ברק בכר השלים את כיבוש הכדורגל הישראלי

אבינעם פורת

אבינעם פורת

אבינועם פורת מבכירי עיתונאי הספורט בארץ. סיקר 8 אולימפיאדות, מונדיאל ואירועי ספורט בינלאומיים רבים. 40 שנות עיתונות

מי תהיה היריבה שתראה את מכבי חיפה חוגגת על חשבונה את האליפות ? זו השאלה שנותרה לקראת גמר  הגביע. עשור לא ראתה חיפה אליפות וכשהגיעה באה בכפולה

אין כמו ברק בכר היודע לחגוג אליפויות באצטדיון טרנר, יותר משתי מוליכות הליגה גם יחד.

וזו השאלה: האם האליפות החמישית הבטוחה שלו תקבל חותמת בפעם הרביעית בבאר-שבע, או שתצטרך להמתין שבוע נוסף כדי להתפרץ בסמי עופר בפעם השנייה.

זה בעצם מה שנשאר לנו עד סוף הליגה: על חשבון מי תחגוג חיפה: הפועל באר-שבע  או מכבי ת"א? שתי יריבות שעבור האלופה יהיה זה היילייט מושלם.

עומר אצילי חזר לכבוש צילום: אסף פטוקה

ההימור: חוזרים לחיפה בשבוע הבא. הסיבה היא הפועל באר-שבע, שבשבילה המשחק הקרוב יהיה גם יומן לקראת גמר הגביע המרגש.  מבחינתה, היא רוצה להוכיח לעצמה תחילה, כי היא מסוגלת לחלוף על פני מכבי חיפה במפעל אחר.

באר-שבע חזקה ומאחר שיש לה גמר גביע לפניה, היא עדיין בועטת ונושמת את העונה. לא כמו אחרות שסיימו כבר את העונה. למרות, במאמר מוסגר, ש-3 הקבוצות מהמקומות רביעי עד שישי, אתגרו את הראשונות ובמיוחד נתניה או סכנין.

נכון מכבי חיפה כבר מזמן לא במיטבה, אבל המקדמה שהשיגה באמצע העונה מספיקה לה, מתברר, עד סופה מבלי להסתכן במשהו. אפילו  אם תפסיד.

בבלומפילד ביום שני חיפה הוכיחה כבר במחצית הראשונה מי הבוסים. אם עומר אצילי יצא מההקפאה לשער ה-19 שלו, זה בונוס. גם דולב חזיזה היה צריך את השער השני כדי לשנות תחושה לקראת הגמר.

ובכל מקרה, גם אם מכבי חיפה קצת קרטעה, ברק בכר השלים את כיבוש הכדורגל הישראלי.

בגיל 42 לקחת 5 אליפויות זה וואו ענק, ויש לו עוד קרב אחד על הגביע למקרה שמישהו שכח.

דולב חזיזה חוגג את הניצחון צילום: אסף פטוקה

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות