27.07.2021

יום שלישי

ברכות: הסתיימה תחרות הדייג הספורטיבי של עמותת ישראפיש

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

המנצחים צוות King Carp, אלכסייב דמיטריי מקרית מוצקין, וקרושסנוב ארטיום מגבעת אולגה, שדגו את דג הקרפיון הגדול ביותר בתחרות במשקל 3.470 ק"ג וכן את סך הקרפיונים הגדול ביותר במשקל כולל של  23.960 ק"ג.סך הכל נתפשו ע"י הצוותים בתחרות 61.070 ק"ג דגי קרפיון. כל הדגים שנתפשו, נשקלו ע"י השופטים והוחזרו למי הכינרת.המשתתפים הקשוחים, לא נרתעו ממזג האויר הסוער בימים והלילות האחרונים, והמשיכו לדוג יום ולילה (למעט ליל הברקים בו ניתנה הוראה להפסיק את הדייג) כולל לינה באוהלים על החוף.בתחרות השתתפו 11 קבוצות מכל רחבי הארץ.

צילום – עמותת ישראפישהצוות המנצח ישתתף בתחרות הבינלאומית לדייג ספורטיבי, עם דייגים מקצועיים מכל העולם, שתתקיים גם היא בקרוב, בחופי איגוד ערים כינרת. טקס חלוקת הגביע והמדליות התקיים כעת בחוף דוגית בהשתתפות הנהלת עמותת ישראפיש, נציגי איגוד ערים כינרת ומשפחות המשתתפים. ברכות לזוכים!

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מהפכה במגרשי הספורט בקריית ביאליק

מועצת העיר קריית ביאליק אישרה בישיבתה האחרונה מיום 21.7.2021, תקציב של 1.5 מיליון שקלים להקמת מגרשי קטרגל מדשא סינתטי בכל שכונות העיר. במסגרת הפרויקט יוקמו

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות