28.01.2022

יום שישי

צילום: דוברות העירייה

בקריית מוצקין מברכים את העולים המגיעים לגור בעיר

יו״ר ועדת הקליטה, מ״מ ראש העיר, עדי שטרנברג: ״עולים בוחרים במוצקין כבית שלהם״. מנהלת מחלקת הקליטה: ״בזכות הכלים שהעירייה מעניקה אנחנו מובילים בעולם בשירות למען העולים״.

בועדת הקליטה, שהתכנסה השבוע הועלו סוגיות שונות הקשורות לחיזוק קהילות העולים השונות בעיר. הקהילה האתיופית, יוצאי חבר העמים ועוד. מנהלת מחלקת הקליטה, אירה ליבשיץ הסבירה כי ״העבודה השוטפת שלנו למען העולים מתאפשרת בזכות הכלים שאנו מקבלים מהרשות המקומית ביוזמת ראש העיר, חיים צורי ואנו פועלים בכל המישורים על מנת לייצר קהילה חמה ובטוחה לעולים.

ועדת הקליטה כונסה בסוף השבוע האחרון על פי כללי הממשל התאגידי הקובעים את כינוסם של ועדות העירייה השונות. ראש העיר, חיים צורי הנחה את ראשי הועדות השונות לקיים את כלל הועדות כסדרן.

יו״ר ועדת הקליטה, מ״מ ראש העיר, עדי שטרנברג, הסביר: ״קריית מוצקין היא עיר מבוקשת בפני העולים עוד כשהם בחו״ל ובוחרים באיזו עיר לבחור כבית ראשון. יש פה טיפול פרטני יוצא מן הכלל שמובילה מנהלת מחלקת הקליטה, אירה ליבשיץ, יש ליווי מקצועי של רכזת עולים חדשים שיוצרת עם העולים קשר ומשמשת כשגרירת הסברה למוצקין עם חומרי הסברה וסרטונים. בשורה התחתונה, העולים בוחרים בישראל כמולדת, במוצקין כבית בגלל העיר היופי והיותה של מוצקין בירת התרבות האיזורית״.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות