04.12.2021

שבת

בפעם השלישית – פרס הנמלים העולמי של חברת NAVIS הוענק לנמל חיפה!

נמל חיפה היה אתמול שוב על הפודיום לצד טרמינלים מובילים של APM TERMINALS ו-DP WORLD, ונמל טיאנג'ין, בפרס שזכה לכינוי "האוסקר של נמלי הים"

אתמול חולקו במטה חברת התוכנה NAVIS באוקלנד הפרסים במסגרת התחרות העולמית הדו שנתית, לנמלי הים אשר הפגינו ביצועים יוצאי דופן בשנתיים האחרונות.

נמל חיפה זכה הלילה באחד מששת הפרסים היוקרתיים שחולקו, בקטגוריה שבחנה מציאת פתרונות דינמיים ויצירתיים לאור הקשיים שהציבה סגירת הגבולות בעולם במהלך מגפת הקורונה.

התחרות, Navis Inspire Awards , שמארגנת כאמור ענקית הטכנולוגיות והשירותים התפעוליים האמריקאית, בוחנת ביצועים ויעילות בכל תעשיית הספנות העולמית, בכלל זה במאות טרמינלים ברחבי העולם. ההכרזה הלילה הינה חלק מכנס עולמי שהפגיש בין מובילי שרשרת האספקה.

הפרסים בשש הקטגוריות חולקו לנמלי ים שהפגינו מצוינות למען קהילת הים וחדשנות טכנולוגית במהלך השנתיים האחרונות. הקטגוריות היו: אופטימיזציות דיגיטליות (APM Terminals, Port Elizabeth Port, NJ), קיימות (CentrePort Wellington Ltd), שיתוף פעולה בין חלקי שרשרת האספקה לשיפור שינוע המטען (DP World Ecuador), אוטומציה (Tianjin Port), פתרונות דינמיים בתקופת המגיפה וטרנספורמציות דיגיטליות (Haifa Port). הזוכים נבחרו באמצעות צוות שיפוט שהתבסס על שופטים בעלי ידע בחדשנות, ROI וניהול פרויקטים.

הפרס לנמל חיפה ניתן בקטגוריה של מציאת פתרונות דינמיים במהלך המגיפה. בהחלטה של וועדת הפרס נכתב כי "הביקוש הגדל לשירותי נמל חיפה, יצר אתגרים משמעותיים בתחום התשתית והחובה לממש את הפוטנציאל הקיים בנמל להגדלת נפחי המטען שזרמו בתקופת המגיפה. לצורך כך חיפש נמל חיפה פתרונות מקיפים לשיפור תנועת המטענים וניהול התעבורה באתר הנמל". הפרס ניתן לנמל חיפה לאחר שהצליח ליישם בשנתיים האחרונות שלושה פרויקטים חשובים, שכולם בוצעו תוך הקמה ותמיכה מרחוק באמצעים טכנולוגיים שונים, לאור העובדה שצוותי התמיכה מחו"ל לא הורשו להיכנס לישראל בזמן המגיפה: 1. מעבר מתפעול מרובה אתרים לאסטרטגיית תפעול הרואה את כלל האתרים כאחד. 2. הטמעה והפעלה של פול הגוררים ו-3) שדרוג גרסה משמעותי של מערכת ה-TOS. "בעקבות סגירת הגבולות, החליט הנמל להמשיך בתכוניותיו, תוך בחירה בתמיכה מרחוק ובאמצעות תיאום ותקשורת ללא דופי, הוא השלים בהצלחה את כל היבטי הפרויקט שלו בזמן ובתקציב, ועל כך מוענק לו הפרס".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות