23.09.2021

יום חמישי

צילום: דוברות המשטרה

בפעילות אכיפה ממוקדת שהתקיימה במהלך סוף השבוע בסיוע שוטרי מרחב אשר בכביש 89 נגד רכבים משופרים ונהגים צעירים המבצעים עבירות מסכנות חיים ועבירות בריונות בכביש נרשמו 35 דוחות תנועה

במהלך פעילות האכיפה נתפס נהג חדש נוהג במהירות מופרזת של 135 קמ"ש במקום 90 קמ"ש ושני נהגים צעירים נתפסו נוהגים בשכרות כאשר בבדיקת 'ינשוף' נמצא כי לאחד מהם כמות הגבוהה פי 2 וחצי מהכמות המותרת לנהג מסוגו.

במסגרת המאמץ המתמשך של משטרת ישראל במאבק בתאונות הדרכים, הגובות מחיר יקר בחיי אדם בכל שנה, אגף התנועה שם לו למטרה להגביר את האכיפה בעבירות מסכנות חיים ובריונות הגורמות לתאונות דרכים. בפעילות הושם דגש בכביש 89 בשל ריבוי עבירות התנועה שנרשמו לאחרונה בקטע הכביש.

בפעילות נטלו חלק משטרת התנועה הארצית באגף התנועה ושוטרי מרחב אשר.

להלן פירוט חלק מהעבירות שנאכפו:
7 דוחות נרשמו בגין נהיגה במהירות מופרזת. המהירויות שנאכפו: 135, 147, 148, 149, 152, ו-154 קמ"ש, בדרך בה המהירות המותרת הנה 90 קמ"ש.

 4 דוחו"ת נרשמו לחובת נהגים שנתפסו נוהגים בשכרות. תוצאות בדיקת 'ינשוף' שבוצעה לשני נהגים צעירים הצביעו על כמות של 260 מ"ג אלכוהול ו-123 מ"ג אלכוהול, כמות הגבוה מהכמות המותרת לנהגים מסוגם. כמו כן 2 בדיקות נוספות שבוצעו לנהגים הצביעו על כמות של 540 ו- 350 מ"ג אלכוהול, פי 2 ופי אחד וחצי מהכמות המותרת.

10 רישיונות נפסלו לנהגים שביצעו עבירות חמורות ו-8 רכבים הושבתו ונגררו בשל ליקויי בטיחות ותקינות וכן עבירות שביצעו על ידי נהגים.

פעילות האכיפה נועדה לאכוף את השמירה והציות לחוקי התנועה, תוך שילוב אמצעים שונים, גלויים וסמויים כדי להרתיע את הנהגים פורעי החוק וזאת על מנת להגביר את הביטחון בקרב ציבור משתמשי הדרך.

צילום: דוברות המשטרה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מצוינות ניהולית: עיריית מגדל העמק סיימה את החציון באיזון תקציבי כמסורת בשנים האחרונות

עיריית מגדל העמק הנמצאת בתוכנית מצויינות ארגונית ובתוכנית המראה של משרד הפנים מציגה מצויינות ניהולית ומקצועית בניהול תקציב הרשות בשנים האחרונות כפי שסיימה בהצלחה ובאיזון

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות