18.05.2022

יום רביעי

באדיבות מועצה אזורית מטה אשר

בעקבות ירי הטילים אמש לעבר ישובי קו העימות, פנה היום במכתב יו"ר מועצת מטה אשר ופורום ישובי קו העימות משה דווידוביץ לועדת הכספים של הכנסת בקריאה להסדיר את חוק הטבות המס לתושבי קו העימות

בהמשך לירי הטילים אמש על ישובי קו העימות, הוציא היום בצהריים ראש המועצה האזורית מטה אשר ויו"ר פורום קו העימות, משה דוידוביץ מכתב ליו"ר ועדת הכספים, ח"כ אלכס קושניר בקריאה להסדיר את נושא חוק הטבות המס בהתאם להגדרת "ישוב תחת איום מיידי".

בדיון שהתקיים בשבוע שעבר בוועדת הכספים בנושא, הגדיר יו"ר הוועדה את הקריטריון "ישוב תחת איום מיידי" כקריטריון בעל משקל משמעותי באופן חישוב הטבות המס בהסדר החקיקה הנדרשת לתיקון העוול של עשרות ישובי קו העימות אשר הטבת המס שלהם פקעה עקב סיום הוראת השעה. אשר תוסדר בדיוני התקציב הקרובים.

משה דוידוביץ: "אירועי אמש מזכירים לכולנו כי ישובי קו העימות מתמודדים בשגרה עם מצבי חירום וזמן התרעה של אפס שניות. על המדינה להסדיר בהקדם את נושא הטבות המס לתושבי הצפון המגנים בגופם על הגבול הנפיץ. יש לתקן את העוול באופן חישוב ההטבות ולתת משקל משמעותי לישובים החיים תחת איום מיידי"

*מצורף המכתב שנשלח אל יו"ר ועדת הכספים של הכנסת אלכס קושניר

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות