27.07.2021

יום שלישי

בתמונה: מפעל תש"ן. צילום: פיני חמו

בעקבות השימוע שהמשרד להגנת הסביבה ערך לחברת תש"ן: עיריית חיפה עורכת שימוע לתש"ן

המשרד הוציא תנאים חדשים להיתר הרעלים של החברה – 5 המכלים עדיין מושבתים בהוראת המשרד להגנת הסביבה

השרה להגנת הסביבה, גילה גמליאל: "בעקבות הפעילות האינטנסיבית של המשרד להגנת הסביבה בטיפול במטרדי הריח מחברת תש"ן בקריית חיים, ובעקבות הליקויים שעלו בסיורים והשימוע שהתקיים לאחריהם, המשרד להגנת הסביבה הורה לחברה לרוקן 5 מכלים, שמאז עדיין מושבתים ומרוקנים. נמשיך לפעול בנחישות בנושא המפגעים באזור, המפריעים לאיכות חיי התושבים".

בעקבות פעילות המשרד להגנת הסביבה וההוראה לרוקן מכלים בתש"ן, המשרד להגנת הסביבה עדכן את תנאי היתר הרעלים של החברה כך שיצמצמו ככל האפשר את המפגעים הסביבתיים – ואכן, מאז תום הטיפול בליקויים והשבתת המכלים הלא תקינים לא התקבלו עוד תלונות על מפגעי ריח מחוות המכלים. 
בהמשך להחלטות בסיכום השימוע, המשרד להגנת הסביבה הוציא בימים האחרונים תנאים חדשים להיתר הרעלים לתש"ן, הכוללים צביעת המכלים בצבע מחזיר קרינה והשלמת איטום ציוד בגגות המכלים.
בהתבסס על הממצאים שהתגלו על-ידי מחוז חיפה של המשרד להגנת הסביבה, עריכת השימוע ושינוי תנאי היתר הרעלים – הוחלט בעיריית חיפה לזמן את תש"ן לשימוע לשם בחינת קיצור תקופת רישיון העסק. המשרד ימשיך לפעול בנחישות כנגד חברות שיפרו את התנאים ויפגעו באיכות חיי התושבים באזור.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

"לילה לבן" באתרי התיירות בעמק יזרעאל

מגוון פעילויות לאור ירח מלא ברחבי העמק ב23-24/8/21 המועצה האזורית עמק יזרעאל היא אחת המועצות האזוריות הגדולות בישראל ובה 40 ישובים, הממוקמים במרחב תיירותי עצום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות