23.09.2021

יום חמישי

צילום: דוברות עיריית נשר

בנשר פתחו שנת לימודים חדשה בביקור של חבר הכנסת ניר ברקת

למעלה משלושת אלפים ילדים ובני נוער הגיעו היום למסגרות החינוכיות בעיר בפתחה של שנת הלימודים תשפ"ב. השנה החדשה נפתחה בביקור של חבר הכנסת ניר ברקת שערך סיור בבית הספר רבין ובחטיבות הביניים יחד עם ראש העיר רועי לוי

היום הראשון של שנת הלימודים נפתח בנשר בצורה פרונטלית, זאת לאחר שנה שבה למדו בעיקר דרכי מסכי המחשב מהבית. עיריית נשר התכוננה במהלך הקיץ יחד עם הצוותים החינוכיים על מנת להכין את כיתות הלימוד והחדרים בבתי הספר לקראת השנה החדשה בצורה מיטבית.

צילום: דוברות עיריית נשר

הבוקר נפתח בביקור של חבר הכנסת ניר ברקת בבית הספר רבין, בחטיבות הביניים על שם דוד עמר ובגני הילדים. ברקת בירך את ראש העיר על פועלו למען העיר והתושבים ולא שכח לברך את התלמידים והתלמידות בפתחה של השנה החדשה ואמר: "תלמידים ותלמידות יקרים, אני רוצה לאחל לכם המון הצלחה בשנה החדשה. בית הספר נועד בשבילכם ובבית הספר אנו לומדים הרבה דברים חדשים. מעבר לחומר הלימודי, חשוב ללמוד על ערך החברות, ללמוד לעזור לאחר וללמוד להיות אנשים טובים יותר, כי אתם העתיד של המדינה שלנו."

רועי לוי, ראש עיריית נשר אמר "אנו נרגשים לפתוח את שנת הלימודים החדשה בעיר, אחרי שנה בה בתי הספר והגנים היו ריקים כמעט כל השנה. לקראת השנה החדשה בשיתוף הצוותים החינוכיים וכלל יחידות העירייה, דאגנו לשפץ, לצבוע ולחדש, כל זאת למען ילדי העיר. כולי תקווה שבשנה הבא עלינו לטובה יהנו ילדי נשר משעות רבות בין כותלי בתי הספר בלמידה ועשייה חינוכית וחברתית. אני רוצה לאחל בהצלחה לכל התלמידים והתלמידות, שתהיה לכולם שנה מעשירה, לימודית ומלאת חוויות חדשות."

צילום: דוברות עיריית נשר
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מצוינות ניהולית: עיריית מגדל העמק סיימה את החציון באיזון תקציבי כמסורת בשנים האחרונות

עיריית מגדל העמק הנמצאת בתוכנית מצויינות ארגונית ובתוכנית המראה של משרד הפנים מציגה מצויינות ניהולית ומקצועית בניהול תקציב הרשות בשנים האחרונות כפי שסיימה בהצלחה ובאיזון

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות