14.06.2021

יום שני

קרדיט: עיריית חיפה

בניין עיריית חיפה יואר הערב לזכרו של עובד העירייה חסן אבו עזיזה שהלך לעולמו בתאונה מחרידה

בניין העירייה יואר הערב לזכרו של עובד העירייה, חסן אבו עזיזה, אשר הלך לעולמו בשבוע שעבר בתאונה  טראגית ומצערת • חסן, בן 55 עבד במשך 25 שנים במחלקת התברואה של עיריית חיפה


הוא הותיר אחריו אישה, שתי בנות ושני בנים.
בני משפחתו וחבריו לעבודה מספרים שחסן היה איש משפחה למופת ועובד מסור, זכה כמה פעמים באות העובד המצטיין של העירייה, והיווה מודל לחיקוי ביחסו  עם עמיתיו לעבודה ועם כולם.


ראש העיר יחד עם הנהגת העיר וכן עובדים רבים, ביקרו בביתו של המנוח וניחמו את המשפחה.
כאמור, עיריית חיפה כאות הערכה וכבוד למנוח מאירה היום בערב את מבנה העירייה. ראש העיר עינת קליש רותם:" כולנו משתתפים בצער המשפחה של עובד העירייה המנוח חסן אבו עזיזה.אנו מחבקים את  משפחתו של המנוח  ואת עובדי העירייה. הביקור בביתו של המנוח היה קשה, חשתי את כאבם וכן את צערם של בני ביתו ובני משפחתו  של המנוח על לכתו בטרם עת.

עובד העירייה חסן אבו עזיזה ז"ל. התמונה באדיבות המשפחה

חסן ז"ל  היה עובד מסור ומצטיין, נעים הליכות וחרוץ למופת, והיווה מודל למסירות לחיים המשותפים וכן לכבוד ההדדי בין כולנו בעיר חיפה.אנו מחבקים את משפחתו של המנוח ברגעיה הקשים, ונעמוד תמיד  לרשות המשפחה ולצידה בכל דבר ובכל עת. יהי זכרו ברוך"

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין בביקור בבנימינה- גבעת עדה: "כיף לבקר ברשות חזקה כמו זו, התפקיד של כולנו להיות ערוכים לכל תרחיש"

מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין ערך ביקור מקצועי במועצה המקומית בנימינה גבעת עדה ונועד עם ראש המועצה איתי ויסברג, מנכ"לית המעצה ניצן מחנאי גרמן,

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות