04.12.2021

שבת

צילום: דוברות מחוז חיפה במשרד החינוך

במערכות החינוך בחיפה ציינו היום את יום המורה 2021

"יום המורה" – יום ההוקרה לאנשי החינוך

ד"ר סער הראל מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך בירך את צוותי המורים:

"היום שלישי, ה- 23.11.2021 מציינת במערכת החינוך המחוזית את אירועי יום המורה – המחנך. ביום המיוחד הזה, אנו שבים ושמים את עובדי ההוראה במרכז, ואומרים להם תודה. תודה למנהלות ולמנהלים, למורות ולמורים, לגננות ולגנים ולכלל הצוותים החינוכיים. מטרת היום היא להביע את הערכת הציבור לעובדי ההוראה, מתוך הבנה כי הם המפתח להצלחה ולשגשוג של החברה הישראלית. ביוזמת יום המורה שותפים מגוון ארגונים וגופים חינוכיים, לצד אנשי רוח ונבחרי ציבור, שביחד מבקשים לשים את עובדי ההוראה במרכז השיח הציבורי. במהלך היום, גני הילדים, בתי הספר ומרכזי הפסג"ה מקיימים מגוון פעילויות חינוכיות וערכיות, שמטרתן הבעת הוקרה לצוותי החינוך.

ביום המורה תשפ"ב, אני מבקש להודות לכם ציבור עובדי ההוראה במחוז על העשייה החינוכית המאומצת. אין ספק שאתם ראויים לאמון ולתמיכה שהציבור מעניק לכם. אני מחזק את ידיכם להמשך השליחות החינוכית ולמען המשך הצעדת מחוז חיפה להישגים רבים".

צילום: דוברות מחוז חיפה במשרד החינוך

גם שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון בירכה את המחנכים:

יום המורה והגננת הוא יום בו החברה כולה מוקירה אתכם על פועלכם ומסירותכם למען הילדים של כולנו, במיוחד לאחר שנתיים מהמורכבות שידעה המערכת. בתקופה זו החברה הישראלית על כל גווניה ורבדיה זכתה להכיר מקרוב את ההשקעה, התרומה והמסירות שלכם. אתם ממוביליה הבולטים של החברה הישראלית ומעצבים את פני הדורות הבאים.
העמדת התלמיד במרכז תתאפשר רק כאשר נעצים ונחזק גם אתכם. עלינו מוטלת החובה לספק לכם את הביטחון והכלים המיטביים על מנת שתמשיכו להצליח במשימתכם החשובה. בשמי, בשם ילדי ישראל ובשם החברה כולה אני מצדיעה לכם מכל הלב".

מנכ"ל משרד החינוך יגאל סלוביק:

יום המורה מספק לנו הזדמנות נפלאה לעצור לרגע את המולת היום, ולהודות לכם אנשי החינוך על האופן שבו אתם מתמודדים בהצלחה עם האתגרים המורכבים של מערכת החינוך, בהם צמצום הפערים העמוקים שצברו התלמידים. הצלחתם ליצור חוף מבטחים לתלמידים בעתות חירום ובזמני משבר, לספק להם יציבות, ולתת להם משענת. יצרתם להם שגרה ונסכתם בהם תחושת ביטחון במציאות של אי וודאות"

צילום: דוברות מחוז חיפה במשרד החינוךמערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

חדשות היום

עבודות תשתית ברחוב מינץ בקרית אתא

עיריית קרית אתא מבצעת עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ. העבודות ברחוב מתבצעות בהמשך לעבודות ברחוב בן עמי , יצחק שדה והרצוג במסגרת תוכנית הפיתוח לשיקום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות