20.09.2021

יום שני

באדיבות דוברות עיריית חדרה

במסגרת שיפוצי הקיץ במוסדות החינוך בחדרה: 900 מ"ר של צל

כמדי שנה, עיריית חדרה מבצעת שיפוצי קיץ במבני החינוך ברחבי העיר | במסגרת העבודות, שעלותן הכוללת עומדת על למעלה מ 6 מיליון שקלים, הותקנה הצללה בגודל של 900 מ"ר במגרש הספורט שבחצר בית הספר 'תחכמוני'

בהתאם למדיניותו של ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן, שהכריז על 2021 כשנת החינוך ומגבה את הכרזה זו בשטח, עם השקעה חסרת תקדים בבינוי נרחב של מבני חינוך כגון בניית בית הספר המכיל 'לב', 'פאר צור', 'קמפוס חופים ע"ש יצחק נבון', המרכז ההוליסטי לגיל הרך ועוד, עיריית חדרה מבצעת כמדי שנה עבודות שיפוצים נרחבות במוסדות החינוך הקיימים, זאת בהיקף כספי של למעלה משישה מיליון שקלים.

באדיבות דוברות עיריית חדרה

השבוע כאמור, השלימה מחלקת המבנים בעיריית חדרה עבודה גדולה של התקנת הצללה רחבת ידיים, המתפרשת על פני 900 מ"ר, במגרש הספורט שבבית הספר תחכמוני. מדובר בהצללה הגדולה ביותר שבוצעה במוסד חינוכי בעיר חדרה עד כה, וכפי שהתמונות מהמקום מעידות, בין היפות.

לדברי ראש העיר, חלק נכבד מההצלחה של פתיחת שנת לימודים חדשה באופן המיטבי, תלוי כמו בכל שנה בהיערכות המוצלחת של מערכת החינוך העירונית, ובתך כך שיפוצי קיץ נרחבים. "אנו מציבים ונמשיך להציב את החינוך בראש סדר העדיפויות העירוני, הן בהשקעה בהיבטים פדגוגיים והן בשדרוג ושיפוץ מבני החינוך הקיימים ובינוי של מוסדות חינוך חדשים ומגוונים, תוך שימת דגש על נושא הבטיחות ובמטרה ששנת הלימודים הבאה תיפתח כסדרה ותימשך בבטחה."

באדיבות דוברות עיריית חדרה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות