04.12.2021

שבת

צילום: דוברות המשטרה

במסגרת פעילות מבצעית "מסלול בטוח" והמאבק הלאומי לטיפול בפשיעה בחברה הערבית, בוצעה הבוקר פעילות ממוקדת של משטרת ישראל ביחד עם רשות המסים חיפה נגד הפשיעה הכלכלית בחברה הערבית

במסגרת המאבק נגד הפשיעה הכלכלית של גורמים עבריינים, בוצעה הבוקר בישוב ירכא פעילות אכיפה של המפלג לאכיפה כלכלית בלהב 433, ביחד עם חקירות מס הכנסה חיפה ברשות המיסים ועשרות שוטרים מתחנת גליל מערבי ממחוז חוף.

עפ"י החשד, חלק מהחשודים בעלי מגרש לכלי רכב יוקרתיים, פעלו בניגוד לחוק בתחום ייבוא ומכירה של כלי רכב יוקרתיים, כאשר היקף העבירות לכאורה נאמד בלמעלה מ-30 מיליון ₪.

צילום: דוברות המשטרה

כאמור, במהלך הפעילות בוצעו מספר חיפושים בעסק ובבתיהם של מספר חשודים ונתפסו 17 רכבי יוקרה בשווי 10 מיליון ש"ח וכן, הוקפאו חשבונות בנק בשווי עשרות מיליוני שקלים. מטרת הפעילות "שולחן עגול" הינה בשילוב הכוחות של גורמי האכיפה השונים כחלק מהגברת המשילות והציות לחוק.

בתום הפעילות עוכבו לחקירה 4 חשודים, חלקם בגין קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, קשירת קשר לביצוע פשע עבירות הלבנת הון, עבירות עפ"י פקודת מס הכנסה וחוק רישוי שירותים ומקצועות בענף הרכב. בכוונת המשטרה וגורמי האכיפה לפעול בהליך חילוט בנוגע לחלק מהמוצגים שנתפסו.

החקירה מנוהלת במשטרת ישראל בשת"פ יחידת החילוט באפוטרופוס הכללי ובליווי פרקליטות חיפה (פלילי ואזרחי).

אנו נמשיך להגביר את האכיפה בתחום הפשיעה הכלכלית, כחלק מהמאבק בפשיעה בחברה הערבית, במטרה לחשוף ולמוטט את התשתית הכלכלית של מחוללי הפשיעה הפוגעים בתחושת הביטחון של האזרחים

צילום: דוברות המשטרה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות