17.09.2021

יום שישי

צילום: דוברות מכבי

במכבי קוראים: תושבי חיפה – הגיעו להתחסן

במכבי קוראים להמשיך להתחסן. ד"ר קאופמן:" חיסנו 61% מחברי מכבי בעיר, שואפים לחסן את כל קבוצות היעד "

מבצע חיסוני הקורונה בחיפה ממשיך לצבור תאוצה. מאז תחילת המבצע הגדול בתולדות המדינה, למעלה מ-80,000 תושבי העיר חברי מכבי הגיעו להתחסן. 61% מכלל אוכלוסיות היעד חוסנו, מתוכם 41% קבלו את המנה השנייה.ו-42% בגילאי 50+, חוסנו עד עתה בחיפה.

בצפון מכבי מפעילה 27 מתחמים באופן המאפשר הפרדה מלאה בין המטופלים המגיעים להתחסן למטופלים המגיעים לקבלת טיפול רפואי במרפאות, בדרך זו גם נמנעת התקהלות ומתאפשר הליך חיסון בטוח, יעיל ונגיש. מתחמי החיסונים בחיפה נמצאים בחניון אצטדיון סמי עופר ובמרפאת 'מכבי' בהדר.

ד"ר גלית קאופמן | צילום: דוברות מכבי

ד"ר גלית קאופמן, ראש מחוז הצפון של מכבי:" כשאדם מתחסן הוא מגן על עצמו, יש עדויות ראשוניות שהחיסון מפחית הדבקה, לכן המחוסן בעצם מגן גם על הילדים שלו שלא יכולים להתחסן, על ההורים המבוגרים, על נשים בהיריון, בעלי אלרגיה ובעלי דיכוי חיסונים. זה הזמן להפגין סולידריות ולהוות מגן אנושי לסביבה, זאת הדרך היחידה שלנו לחזור לחיים"

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות