04.07.2022

יום שני

בכיר ברפואת אף אוזן וגרון לשירות מבוטחי כללית בטירת כרמל

ד"ר אריאל רויטמן הצטרף לצוות מרפאת גלי כרמל החדשה ומעניק שירות רפואת אף אוזן למבוטחי כללית בטירת כרמל וישובי הסביבה

ד"ר רויטמן הינו מומחה ברפואת אף אוזן וגרון וניתוחי ראש צוואר במחלקת אף אוזן וגרון המרחבית של כללית הפועלת במרכזים הרפואיים לין וכרמל. 

הוא בוגר הפקולטה לרפואה בטכניון אשר השלים התמחות ברפואת אף אוזן וגרון וניתוחי ראש צוואר במרכז רפואי כרמל. כמו כן, הוא חזר לאחרונה מהתמחות על בחו"ל בתחום הלרינגולוגיה שעוסק בהפרעות קול, נתיב אוויר ובליעה. 

דר אריאל רויטמן | צילום: דוברות כללית

ד"ר רויטמן מקבל במרפאה החדשה של כללית בגלי כרמל מטופלים מבוגרים וילדים על כל מגוון בעיות אף אוזן וגרון, כגון בעיות באף ובסינוסים, צרידות, דלקות אוזניים, ליקויי שמיעה, דלקות גרון, גושים בצוואר ועוד.

כשנשאל מדוע בחר להתמחות דווקא באף אוזן וגרון הוא מסביר כי העובדה שמדובר בתחום מגוון ובעל פנים רבות, כמו גם צורך בתקשורת ואינטרקציה רציפות בין המטופלים לרופא תרמה מאד להחלטתו לבחור דווקא במסלול מקצועי זה. 

איתן גונטר

איתן גונטר

כתב מערכת כרמליסט

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

תחנת משטרה נחנכה באיבטין

משטרת ישראל / מחוז חוף ערכה הערב (א') טקס חנוכת נקודת משטרה ביישוב הבדואי אבטין בעמק זבולון. הטקס נערך במעמד השר לביטחון הפנים חה"כ עמר

חדשות חיפה

מתחמי מחזור חדשים בנהריה

נהריה ממשיכה את מהפכת המחזור. מתחם מחזור חדש הוצב ברחוב שפרינצק הכולל את כל סוגי פחי המחזור ובעקבותיו יוצבו יותר מ-30 מתחמים דומים בכל רחבי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות