04.07.2022

יום שני

צילום: עיריית קרית אתא

בית ספר יבנה בקרית אתא זכה בפרס לבתי ספר ערכיים של מנהל החינוך הדתי במשרד החינוך

מנהל החינוך הדתי במשרד החינוך בחר בבית ספר "יבנה" בקרית אתא כבית ספר מצטיין הראוי לקבלת "אות חמד וחסד" לשנת הלימודים תשפ"ב.

הפרס ניתן לבתי הספר בהם מושם דגש מיוחד על פעילות חסד ותרומה לקהילה. ועדת הפרס קבעה כי בישיבה התיכונית מתקיימת פעילות ענפה למען הקהילה בין היתר בשיתוף פעולה עם הגמ״ח היישובי והתנדבויות שונות של התלמידים ושל קהילת ההורים ששותפים מלאים למיזמי החסד. לדבריהם:" זכייה זו הינה ביטוי ליצירת בית חינוך כמשפחה, תוך טיפוח זהות ציונית דתית, מצוינות לימודית ערכית וחינוך למעורבות חברתית."

מנהלת בית הספר, ליאת בוזגלו: "חסד ונתינה הם חלק מאורחות החיים של בית הספר כאשר החסד בא לידי ביטוי גם בשיח ערכי וגם במעשה. אנו רואים בערך הנתינה מרכיב משמעותי מתוכנית הלימודים במטרה לעודד את ערכי הנתינה וההתנדבות כחלק מחזון חמד לטיפוח זהות ציונית דתית."

צילום: עיריית קרית אתא
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

תחנת משטרה נחנכה באיבטין

משטרת ישראל / מחוז חוף ערכה הערב (א') טקס חנוכת נקודת משטרה ביישוב הבדואי אבטין בעמק זבולון. הטקס נערך במעמד השר לביטחון הפנים חה"כ עמר

חדשות חיפה

מתחמי מחזור חדשים בנהריה

נהריה ממשיכה את מהפכת המחזור. מתחם מחזור חדש הוצב ברחוב שפרינצק הכולל את כל סוגי פחי המחזור ובעקבותיו יוצבו יותר מ-30 מתחמים דומים בכל רחבי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות