27.07.2021

יום שלישי

קרדיט: דוברות עיריית ביאליק

בית ספר הבונים בקריית ביאליק יחוזק כנגד רעידת אדמה

אחד מבתי הספר הוותיקים בקריית ביאליק יעבור בחודשים הקרובים חיזוק נגד רעידת אדמה.
ניהול וביצוע הפרויקט ייעשה על ידי אגף ההנדסה ברשות.

עלות הפרויקט נאמדת בכ- 5.6 מיליון שקלים,  כאשר רוב המימון יגיע ממשרד החינוך.
בחודש אפריל פורסם מכרז לשדרוג מבנה בית הספר ולאחרונה נבחר הזוכה. חברת אמח"ז תבצע את הפרויקט אשר יתפרש על התקופה של כ- 7 חודשים בכדי לא להפריע לתהליך הלמידה. עבודות החיזוק יתחילו בחודש יולי מייד בסיום שנת הלימודים ויימשכו בצורה אינטנסיבית בחודשי הקיץ עד תחילת שנת הלימודים הבאה. גם בתקופת החגים וחופשות התלמידים יימשכו העבודות במשמרות כפולות . לוחות הזמנים לחיזוק המבנה נבנו במיוחד כדי להמשיך את הרצף הלימודי.

.במסגרת הפרויקט  בנוסף לחיזוק המבנה יותקן פיר מעלית על מנת להנגיש את הבניין לבעלי צרכים מיוחדים, יוחלף הריצוף, ייבנו תאי שירותים ותותקן תקרה אקוסטית .

ראש העיר אלי דוקורסקי: "אנו מבצעים באופן שיטתי שיפוץ ושדרוג של מבני חינוך בקריית ביאליק וחיזוקם נגד רעידת אדמה. לאחר שהשלמנו פרויקט נרחב באורט קריית ביאליק לחיזוק שני מבנים, בחודשים הקרובים נתחיל את הפרויקט בבית הספר הבונים".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

"לילה לבן" באתרי התיירות בעמק יזרעאל

מגוון פעילויות לאור ירח מלא ברחבי העמק ב23-24/8/21 המועצה האזורית עמק יזרעאל היא אחת המועצות האזוריות הגדולות בישראל ובה 40 ישובים, הממוקמים במרחב תיירותי עצום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות