24.10.2021

יום ראשון

בית משפט חיפה , היכל המשפט בחיפה (צילום: רמי שלוש)

בית משפט השלום בחיפה גזר היום שישה חודשי מאסר בדרך של עבודות שירות, מאסר על תנאי ופיצוי למתלוננת על יאסר אבו ריא, מתנדב במשטרה, שהורשע בביצוע הטרדות מיניות

בנוסף אבו ריא במהלך מילוי תפקידו ובזמן המשמרת נהג להתקשר לנשים ולהשמיע באוזניהן תכנים מיניים.

על פי עובדות כתב האישום המתוקן, שהוגש באמצעות המחלקה לחקירות שוטרים, הנאשם שירת כמתנדב בתחנת כפר מנדא בתפקיד סייר. במספר הזדמנויות שונות נהג הנאשם לבצע שיחות טלפון לנשים באמצעות הטלפון הנייד שלו ולהשמיע באוזניהן תכנים מיניים. באחד המקרים התקשר הנאשם מספר פעמים, באמצעות הטלפון של התחנה, לאישה שכלל לא הכיר. הנאשם השמיע באוזניה הערות מיניות בוטות וגסות והציע לה הצעות מיניות חוזרות ונשנות, זאת תוך כדי שהוא נוגע בעצמו.

בית המשפט קבע כי, "במעשיו פגע הנאשם בכבודה של המתלוננת, בחירותה, בפרטיותה, ברגשותיה ובאוטונומיית גופה. כמו כן, בשים לב לכך שהנאשם היה מתנדב במשטרה בעת ביצוע העבירה, קיימת פגיעה נוספת בערך של שמירה על אמון הציבור במשטרה וכן שמירה על כבוד המשטרה".

התיק נחקר על ידי צוות חוף במחלקה לחקירות שוטרים.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות