23.09.2021

יום חמישי

קרדיט : בית חולים רמב"ם

בית חולים רמב"ם הגיש תלונה במשטרה כנגד אדם אשר שלח הודעות נאצה נגד הרופאים למייל של בית החולים

קב"ט רמב"ם הגיש היום בצהריים תלונה למשטרת ישראל בנקודת המשטרה הממוקמת ברמב"ם, כנגד גבר ששלח הודעת נאצה לתיבת הדוא"ל של בית החולים עם כינויים חריפים כמו "רופאים נאציים", וכד' , על רקע אימוץ מדיניות בדיקת הנכנסים לרמב"ם לפי מדיניות תו ירוק. כזכור, הנהלת רמב"ם החלה השבוע לדרוש ממבקרים להציג תו ירוק, או אישור בדיקת קורונה שלילית כתנאי לכניסה לבית חולים.

מטופלים שמגיעים לטיפול דחוף, מלווים של ילדים חולים, או מלווים של מקרים דחופים אחרים פטורים מהצגת תו ירוק או אישור בדיקה. בהמשך השבוע גם מוזמנים למרפאות חוץ בזימון שנקבע מראש יידרשו לתו ירוק. המטרה, כפי שקבע מנהל רמב"ם, ד"ר מיקי הלברטל, היא הפחתה בסיכון חשיפה מטופלים מאושפזים, ושל צוות בית החולים לאפשרות הדבקה. ההגבלות כוללות איסור כניסה של ילדים מתחת לגיל 12 לביקורים החל משעות אחה"צ.

הגבר שכתב את כינויי הנאצה, ככל הנראה מתנגד חיסונים , מתייחס בדבריו לנושא התו הירוק כניסוי באוכלוסייה שכופה מדינת ישראל. "השוואה של רופאי רמב"ם לנאצים הוא חציית קו אדום בנאצות והסתה" , אמרו היום בהנהלת רמב"ם, " יש התבטאויות שאי אפשר לטאטא מתחת לשטיח וצריך לעשות להן סוף".

מהמשטרה נמסר לכרמליסט כי נפתחה חקירה בנושא הגשת התלונה

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מצוינות ניהולית: עיריית מגדל העמק סיימה את החציון באיזון תקציבי כמסורת בשנים האחרונות

עיריית מגדל העמק הנמצאת בתוכנית מצויינות ארגונית ובתוכנית המראה של משרד הפנים מציגה מצויינות ניהולית ומקצועית בניהול תקציב הרשות בשנים האחרונות כפי שסיימה בהצלחה ובאיזון

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות