30.07.2021

יום שישי

צילום: גדי נס

בית חולים לא יכול להיות חזק אם אין לו פנימיות חזקות

כך אמר מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן בפני מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי שהגיע אתמול לביקור במרכז הרפואי בני ציון יחד עם בכירים ממשרדו

פרופ' חזי לוי, השתתף במהלך ביקורו בטקס  חנוכת מחלקת פנימית ב' החדשה במרכז הרפואי ואמר:  "אנחנו עוסקים רבות בפנימיות ומכירים בכך שהרפואה הפנימית  היא לא מקצוע שנחשב בשנים האחרונות לאטרקטיבי להתמחות ואם התמחות, אז לא להישאר בו". 
יחד עם פרופ' חזי לוי התכבדו בגזירת הסרט: מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר אוהד הוכמן, מנכ"ל המרכז הרפואי לשעבר ד"ר אמנון רופא ומנהל מחלקת פנימית ב' פרופ' אלעד שיף .    ד"ר הוכמן הודה לקודמו בתפקיד ד"ר רופא : "צריך לתת את הקרדיט לאנשים שהיו לפניי ואני רוצה לומר לד"ר רופא המון תודה. אני גם רוצה להודות לכל מי שהיו שותפים להקמת  מחלקת פנימית ב' החדשה וכמובן לצוות המחלקה שעובד ועושה כל היום ועכשיו בתנאים טובים יותר". 
  ד"ר רופא* הודה  ל *ד"ר הוכמן : "תודה לך על הדברים שאתה עושה והכל נהדר ויפה". 
מנהל מחלקת פנימית ב' פרופ' אלעד שיף : "אני מבקש להודות לכל המעורבים בחנוכת מבנה המחלקה".
מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון  סקר  במהלך הביקור בפני מנכ"ל משרד הבריאות ובכירים במשרדו את האתגרים הניצבים בפני המרכז הרפואי והפעילות  במחלקות ביה"ח תוך שימת דגש על מחלקת קורונה. הוא הביע את הערכתו הרבה על עבודתם ומסירותם של כלל הצוותים בביה"ח תוך שהדגיש את שיתוף הפעולה עם משרד הבריאות. 

צילום: גדי נס


 ד"ר הוכמן אף הציג בפני פרופ' לוי את תנופת הפיתוח והשדרוג במחלקות השונות במרכז הרפואי ואת הפרויקטים הרבים המתוכננים. בנוסף, הציג בקשות לסיוע ברכישת ציוד רפואי מתקדם ומציל חיים, המותנה בגיוס משאבים תקציביים ממשרד הבריאות. במפגש השתתפו מטעם המרכז הרפואי: המנהל האדמיניסטרטיבי ארז שימקו ומנהלת הסיעוד אילנה פטרפרוינד . 
 פרופ' חזי לוי נפגש בחפ"ק מחלקת קורונה עם הצוות הרפואי במחלקה,  שהציג בפניו את ההתמודדות המאתגרת הן של הצוותים הרפואיים והן של המטופלים המאושפזים במחלקה. מנכ"ל משרד הבריאות הודה  לצוותים על עבודתם ומסירותם.
את ביקורו, סיים מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי בתערוכה הגיבורים של בני ציון המוצגת בביה"ח והמתעדת את פעילותם של הצוותים הרפואיים במחלקת קורונה. 
מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר אוהד הוכמן הודה בסיום למנכ"ל משרד הבריאות על ביקורו והביע את תקוותו שזה יפעל להקצאת משאבים תקציביים נוספים הנדרשים לשדרוג מחלקות נוספות בביה"ח.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הבלאגן ברחוב הסייפן – עקיצה ב 54 שניות

אפילו חיפאים ותיקים ומנוסים ייאלצו להודות במבוכה שאינם יודעים היכן ממוקם רחוב סייפן. מדובר ברחוב קטן ושליו ללא מוצא באורך כולל של כ200 מטר, הממוקם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות