28.07.2021

יום רביעי

אילוסטרציה: PIXABAY

בית הקברות הפך לאיזור סטרילי

הבעל, שהוא כהן, נמנע מלהיכנס לבית הקברות. האישה ניצלה את המצב לטובתה

בני הזוג נישאו לפני 14 שנים, הביאו שני ילדים לעולם. הם בנו בית לתפארת, אבל עבודתו של הבעל כקצין בצבא קבע בחיל הים, מצאה את האישה, מחנכת של תלמידי כיתה א', עם לא מעט שעות פנויות והרבה זמן למחשבה.

עם הזמן הכירה האישה חבר לעבודה איתו ניהלה, בתחילה קשר ידידותי, שהפך מהר מאד לקשר רומנטי סוער. האישה ידעה שבעלה הוא כהן שאינו יכול להיכנס על פי ההלכה לבית הקברות והובילה את המאהב שלה לחניון בית העלמין שם הם קיימו מפגשים אינטימיים.

הבעל, בעצת עורכת הדין שרין סולן, שכר בלש פרטי וזה המציא לו בחלוף מספר ימים ראיות חותכות. "אשתך מצאה איזור 'סטרילי' הזוי לקיים את מפגשיה עם המאהב. המקום – חניון פנימי של בית העלמין באיזור מגוריהם". הבעל נותר המום כשראה חלק מהממצאים. 

למה אסור לכהנים להיכנס לבית קברות? כהנים נחשבים למשרתי האל ולאנשים קדושים, ולכן הם לא יכולים אפילו להתקרב לאדם מת. מתי מותר לחרוג מכך? האם הם יכולים להשתתף בלוויית הוריהם? או לחשוף את האישה במערומיה….

הבעל הבין כי למרות האיסור, הוא חייב ורוצה להתעמת עם אשתו וארב לה במקום שבו הבלש צילם את אחד ממפגשיה. "את צריכה להתבייש, את מחנכת ומורה, אמא לשני ילדים… תראי לאיזה שפל ירדת".

האישה טוענת: "ישבתי אומנם עם חבר לעבודה במכונית, בחניה של בית הקברות אבל לא היה ביננו קשר רומנטי". היא רק לא ידעה שבידי הבעל תמונות שלה עם המורה כשהם מתנשקים בתוך המכונית.

בני הזוג נשלחו לגישור אבל הבעל באמצעות עו"ד סולן הבהיר: "מבחינתי אין דרך חזרה". לדבריו, הגירושין בלתי נמנעים. האישה מבקשת שלום בית ובעיקר חיסיון על האירוע כדי לא לפגוע בילדיהם ובמקום העבודה שלה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מהפכה במגרשי הספורט בקריית ביאליק

מועצת העיר קריית ביאליק אישרה בישיבתה האחרונה מיום 21.7.2021, תקציב של 1.5 מיליון שקלים להקמת מגרשי קטרגל מדשא סינתטי בכל שכונות העיר. במסגרת הפרויקט יוקמו

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות