24.10.2021

יום ראשון

מועדון כדורסל מכבי נקסט אורבן חיפה

בית הדין של איגוד הכדורסל דחה את העתירה שהגישה מכבי חיפה, הירוקים יישארו בליגה הלאומית

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

בית הדין של איגוד הכדורסל דחה אמש את העתירה שהגישו הירוקים והם ייאלצו בסופו של דבר לשחק העונה בליגה השנייה.

כזכור הירוקים ירדו לליגת הלאומית בעונה שעברה לאחר שנתיים בליגת העל, אך קיוו שעקב אי אישורה של אליצור נתניה בבקרה התקציבית יוכל לבוא לעזרתם והם יוכלו להישאר בליגת העל למרות הירידה.

הירוקים הסתמכו על התקנון שקבע בעבר שבמידה וקבוצה לא מאושרת לשחק בליגה הבכירה, היורדת הבכירה תהיה זו שתחליף אותה ותישאר בליגה הבכירה.

כך קרה בעבר עם לא מעט קבוצות כשהאחרונה בהן הייתה מכבי אשדוד ב2014 שנשארה בליגה הבכירה על חשבונה של ברק נתניה שלא הצליחה להעמיד תקציב בזמן.

מנהלת הליגה טענה כי קיים הסכם חדש עם איגוד הכדורסל כשבמידה וקבוצה לא תאושר בבקרה התקציבית, הקבוצה הבכירה שירדה לא תחליף אותה בליגת העל, אלא הליגה תמנה פחות קבוצה- כלומר תחזור למתכונת של 12 קבוצות בליגת העל.

היום הוציאו הירוקים הודעה רשמית בה נכתב:

בית הדין של איגוד הכדורסל קיבל החלטה מצערת ודחה את עתירתה של מכבי נקסט אורבן חיפה להישאר בליגת העל, בלי אף תשובה הגיונית לשורת מחדלים והפרות חמורות של תקנון איגוד הכדורסל הישראלי. מכבי נקסט אורבן חיפה מסתייגת לחלוטין מהחלטת בית הדין ולצערנו, מסתירים מעיני הציבור שמשמעות ההחלטה היא שבעונה הבאה הליגה הלאומית תהיה בת 15 קבוצות ותסתיים עם עולה אחת בלבד ושלוש יורדות, מציאות בלתי נתפסת שמהווה פגיעה חמורה בערכי התחרות והספורטיביות.

הנהלת המועדון מתכוונת לבחון ביממה הקרובה מספר צעדים הנוגעים להמשך ההליכים נגד החלטת האיגוד ומנהלת ליגת העל.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מיון כרמל ערוך ומוכן לכל תרחיש

תוך מורכבות התנהלות בזמן קורונה תרגל מיון כרמל אירוע רב נפגעים גדול. בתרגיל בחנו אנשי פיקוד העורף והאגף לשעת חירום במשרד הבריאות את צוותי מיון

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות