16.05.2022

יום שני

צילום: עיריית קרית אתא

בימים אלה נערכות עבודות לשיפוץ ביה"ס ירושלים בקרית אתא

ראש העיר סייר במקום על מנת לעקוב אחר התפתחות העבודות ולוודא את סיומם בשנת הלימודים הבאה

מבנה בית ספר ירושלים עובר בימים אלה שיפוץ מקיף ויסודי במסגרת תוכנית לחיזוק מבני חינוך וציבור בעיר. בתחילת שנת הלימודים הנוכחית הועבר בית הספר כולו למתחם בית הספר 'גיבורי עציון', לצורך ביצוע עבודות מקיפות וחיזוק מבנה בית הספר למקרה של רעידות אדמה. 

צילום: עיריית קרית אתא

העבודות אמורות להסתיים לקראת סוף השנה ובשנת הלימודים הבאה יחזרו תלמידי בית הספר למבנה חדש ומשודרג. עד למעבר למבנה החדש, התלמידים מוסעים מדי יום אל בית הספר וחזרה ממנו באופן מסודר ובליווי.

במסגרת העבודות מבוצע שיפוץ יסודי של המבנה וחיזוקו, ביצוע תקרות אקוסטיות, ריצוף, שיפוץ השירותים, צביעה, שיפוץ הכיתות ותוספת של כיתות חדשות, מיזוג ופיתוח נופי נרחב. 

שבוע שעבר סיירו צוותי העירייה וראש העיר יעקב פרץ על מנת לעמוד מקרוב אחר התקדמות העבודות ולוודא כי ביה"ס יפתח בהתאם לתוכנית בשנת הלימודים הבאה.

ראש העיר יעקב פרץ:" המבנה החדש והמשודרג יענה על כל הצרכים החינוכיים המתקדמים לטובת התלמידים. לצד עבודות תחזוקה שוטפות, אנו פועלים מול משרד החינוך לשדרג בתי ספר ותיקים נוספים בעיר במתכונת דומה במסגרת תכנית שיקום מקיפה."

צילום: עיריית קרית אתא
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

סיכום עונת 21/22 של הפועל חיפה

מה שהתחילה כעונה גדולה עם איום על הצמרת הסתיימה ביום שבת האחרון בקול ענות חלושה עם ניצחון בודד בפלייאוף העליון והמקום ה12 אך היו גם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות