23.05.2022

יום שני

צילום: דוברות העירייה

ביום ההולדת ה-74 של מדינת ישראל ו-44 לצאת סרט הלהקה: צדי צרפתי (במאי המחזמר המצליח) הזיל דמעות בפרימיירה וסיפר: ״מה שקורה על הבימה קורה גם בחיים״

הדברים נאמרו בסיום מופע הפרמיירה של מחזמר הלהקה בהיכל התיאטרון בקריית מוצקין שם קיבל צרפתי מחווה מרגשת לרגל יום העצמאות: זוג כסאות שיישאו שמו בהיכל.

מנכ״לית היכל התיאטרון, דפנה צורי הפתיעה את צרפתי כאמור במחווה בשורת הכוכבים של ההיכל שם זוג כסאות ישאו בגאון את שמו. ״צדי צרפתי הוא נכס תרבותי של מדינת ישראל וכבמאי המחזמר המצליח הלהקה זו היתה מחווה מרגשת ברוח יום העצמאות של מדינת ישראל״.

צדי התרגש ואמר, לא לפני שהזיל דמעה: ״המחזה כשלעצמו מתרחש שבוע וחצי לפני יום העצמאות. האוירה היא של יום העצמאות וזה ריגש אותי. מה שקורה על הבמה קורה גם בחיים. זו הצגה שנייה זה סוג של פרימיירה וזה בקריית מוצקין שבשנים האחרונות יוצא שלא מעט פרימיירות אני מקיים שם, דפנה היא מקצוענית בטירוף וכיף להתרגש בהיכל בכל פעם מחדש

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות